niekto kto lutuje ze nezacal..

mircoMY33

ja lutujem ze som vobec zacal tak skoro a dneska mam 36 rok. a teraz si spetne vibavujem ze to bolo zbytocne vyhodene usilie

Tinee

Tak ja som začala neskôr...mala som/mám 19 rokov...A neľutujem že som začala až teraz...Počkala som na toho správneho...a tak to má byť..no nie...

bubyna

ema1: podla mna si jedna z mala ktora sa k tomuto stavia takto, a drzim ti palce aby sa ti v zivote darilo, a na to skarede aby si cim skor zabudla. viem ze sa to neda, ale ako si uz povedala, mas dve krasne dcerky, a mas pre koho zit :) drzim palce :)

mimusienka

mala som 14... nic nelutujem. nemyslim si, ze som pekna, mam znacnu nadvahu a aj vtedy som mala. dotycny mi bol ako otec, kedze vlastneho som nepoznala, bol hodne starsi, priatelime sa doteraz. Mam 23, vydala som sa a som presvedcena o tom, ze ten, kto zacne skor, toho sex bude kvalitnejsi ako niekoho, kto zacne v osemnastke a tak. aj to chce svoju prax, nie :)

ema1

bubyna...myslim,ze s takym niecim sa vyrovnat neda,ale vramci moznosti sa snazim zit normalne...nebola to predsa moja vina,takze sa k tomu snazim aj tak pristupovat...teraz je to uz 11 rokov odvtedy a hoci to zanechalo trvale nasledky,zivot bezi dalej...mam dve krasne dcerky,takze mam pre koho zit :)

bubyna

ema1: obdivujem ta ze o tom dokazes rozpravat..... musis s tym uz byt vyrovnana.. ale ked chces.. hovor, ja budem isto pocuvat....

ema1

..zavidim vam,teda tym co o "to" prisli az v takom veku ako je 18,19,20..ja som o to prisla ked som mala 12,bolo to znasilnenie...hrozny zazitok to bol

mmaattoo

no v neskorsom veku......ja mam 24 a este som "o to neprisiel" :) ...sam neviem ci to lutujem - aj som tu zalozil temu ze co na to hovoria baby a celkovo to uzatvaram tak ze to ma aj svoje vyhody aj nevyhody ale ako problem to rozhodne nevnimam. Skor ma stve to ze som sam ako to ze som panic.

bubyna

sorry ze sa mi to pridalo 2 krat.. nemozem ale za to... :))
a pre : alzbee: nemyslim si ze to bolo skoro, a tiez nelutujem ze som o to neprisla s mojim terajsim priatelom... presne som na tom aj ja ako ty hovoris... bolo to s tym s kym som chcela :))