Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bojim sa o priatela

mayya

zetta
dnes som sa s nim chvilku rozpavala, no ze maju v rodine aritmiu srdca.no jemu sa to objavilo az teraz, nemal donedavna ziadne tazkosti,mne nic ani nespominal o tom.mozno sa na to len vyhovara.je mozne , ze ked je to dedicne,ze sa mu to zacalo az teraz??z nicoho nic? co sa tyka lekara, povedal,ze uvidi:-(

zetta

Aha, az teraz som si precitala prispevky nizsie. Mayya, ked to je dedicne, davno by to mal zapisane v kartoteke a bol by pravidelne sledovany. Nenalet mu a sup ho k lekarovi!

mayya

zetta
aj napriek tomu,ze to maju dedicne?(sice neviem poriadne ani co vlastne) keby si ho videla, uplne bledy, ze niekedy ma pocit,akoby mu srdce uplne zastalo a potom mu zas busi ako o zivot...nemozem si na neho dat ani hlavu, tak ho to boli , taky tlak

zetta

Nemusis sa bat ze to bude nieco zle, clovek ma sklony mysliet vzdy na to najhorsie. Jednoducho mu dovtedy "brnkaj" na nervy, az kym toho lekara fakt nenavstivi. Vacsinou su tieto problemy z chrbtice, ked bolest vystreluje do hrudnika. Pochybujem ze by mal v 20 rokoch nieco so srdcom, to by mu zistili uz v detskom veku.

mayya

zetta
neviem si ani predstavit, ze by mal nieco psychickeho charakteru, on je uplne vyrovnany clovek.a ked to zevraj maju dedicne...ale vsetko je mozne. ja netusim ako ho donutit tam ist..aj sa bojim, ze to bude nieco zle potom:-(

zetta

Tlaky na hrudi zvyknu byt aj psychosomaticke priznaky. Syndrom vyhorenia, alebo silna depresia. Viem o com pisem. Ked mu lekari nic nezistia, poslu hom na psychiatriu. Musis ho donutit tam ist, uz len kvoli vam dvom.

mayya

monika9
no on tazko da do seba take nieco, vitaminy, ci mineraly, on to prote nema rad..preto chcem najprv aby siel k doktorovi,co mu je a potom sa rozhodne co dalej..aaach jaaj..

monika9

ak ma 20 rokov infarkt isto to nemoze byt pokial neberie nejake hovadiny pre sportovcov-doping...mohla by to byt uzkost,no ani ja som predtym caje nepila ale co uz proste ked to pomaha tak preco nie,ani paralen nam nechuti ale davame si ho proti horucke,skuste vitamin horcik a mineralku magnesiu

mayya

monika9
uzkost? no neviem, to sa prejavuje presne takto? jeho caj nedonutim pit, nema ho rad :-)
no ved dufam,ze ho prehovorim ist k dr, nech mu spravi potrebne vysetrenia, nech vieme, co mu vlastne je

monika9

hm,ja mam taketo pocity casto a mam diagnozu uzkost,aj ja som si myslela ze je to srdce,tlak,infarkt ale nie je a som tiez mlada a prislo to z nicoho nic....doporucujem echo,ekg a pit medunkovy caj,horcik

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bojim sa o priatela - Fórum - ZDRAVIE.sk