bojim sa o priatela

mayya

andy
ved ani ja neviem, bojim sa o neho.je taky zufaly a viem, ze sa trapi :-( porozpravam sa s nim nejako.nech ide k dr...
ano, chlapi a to ich ego!

mayya

andy
liecitel?nie,uz ho vidim a pocujem,ako na neho nadava:-)nema rad obycajnych doktorov,nie este liecitelov.ma hroznu povahu!neznasa lieky,nic. mysli si,ze je uplne zdravy,nic nepotrebuje a teraz toto!ano,povedal,ze ho to trapi.no neviem,preco nejde k dr. u nas nemocnicu zrusili,tak musime chodit na pohotovost 30km do dalsieho mesta.choreee:-(

andy

Je to veľmi mladý človek a niečo takéto nie je normálne. Ja viem, s chlapmi je ťažko, ale fakt by som sa nečudovala, keby dostal nejaký infarkt. Porážku myslím nie, to je mozgová príhoda. Ale určite nemá v poriadku niečo so srdiečkom, verím, že sa bojí,....30 km, keď sa zavolá pohotovosť, sanitka ho odvezie. Alebo iný nápad - neskúšala si nejakého liečiteľa?

mayya

andy
nic viac mi k tomu nepovedal.ibaze problemy so srdcom,nepravidelne bitie a busenie a tlak na hrudi.ze to ma aj starka aj otec.ked som to opisala mame mojej,tak ta vravela nieco o porazke.. ja som mu vravela, nech ide na pohotovost,ale ze on sa nebude trepat 30km!

andy

Čo majú dedičné? Búšenie srdca? Ostatné príznaky? Snáď nejakú chorobu, nie? Opýtaj sa ho, či chce ako 20-ročný dostať infarkt. Keď ho nevieš vyhnať k lekárovi, treba mu zavolať pohotovosť, keď mu dôjde zase takto zle a tam sa už na neho pozrú.

mayya

matg
ma 20r.mlady ,zdravy clovek,plny energie a zrazu toto!sme spolu vyse dvoch rokov,takehoto som ho este nevidelea:-( dufam, ze ho donutim ist tam...

matg

ja som chodil na pohotovost aj kazdy druhy den ana posledy som povedal ze nepojdem stadial pokial ma nevysetria. takze ma hospitalizovali v nemocnici tyzden.a tie priznaky som mal tiez . a este to moze byt aj psychyckeho razu takze treba ist na vysetrenie a tam sa to vyluci. aby to nebolo este horsie.lieky mi tiez nma prvy raz nesekli a ale teraz mam dobre lieky.lieky beriem kazde rano . treba ist moze to byt tlak, srdce, chrbtica a psychika.! a koloko ma rokov?