Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvlasny vztah s KAMARATOM(??) neviem co to ma znamenat.

Príspevok v téme: Zvlasny vztah s KAMARATOM(??) neviem co to ma znamenat.
geisha

akoze mam jedneho kamarata ak sa to da tak uz poveat...cez letne prazdiny sme spolu chodili... mali sme vztah v ktorou sme si nerozumeli ..strasne sme sa hadali a zriarlili na sbea pre hluposti ale vecer sa to vzdy dalo do kopy a vonka sme vzdy skoncili spolu ako krasny parik ... za 2 mesiace sme sa pohadali asi 70x no vzdy vecer sme sa dali dokopy a rano znova.. potom sa nam to rozpadlo ..a rozisli sme sa .. prestali sme spolu bavit ... dopocula som sa dokonca ze o mne povedal xcosi zle.. to newem .. zevraj to si uz domysleli ludia. .. lenze totalne ma zaskocilo to ze v nedelu mi napisal sms ze ho to vsetko strasne mrzi a ze on chce ukoncit nas spor a ze chce byt kamarat (!!!!!!!) ze mu maam odpustit... stalo sa este ten den sme sli spolu vonka akoze na uzmierenie.. lenze cele to skoncilo tak ze sme sa zacali bozkavat a obchytavat... a ja teraz newem .. som z toho zmentena.. kamarat?.. alebo co akoze?.. fakt netusim ... bose..:(

jaja

co sa tyka este vaznych vztahov v mladom veku...podla mna nie je dobre sa zbytocne s tymito vecami ponahlat,aj ja poznam ludi,ktori mali ako mladsi vaznejsi vztah,ale vacsinou to nevydrzalo a casto to stroskotalo aj na tom,hoci si aj rozumeli,ze aspon jeden z nich citil,ze chce vyskusat aj nieco ine,ako keby o nieco z mladosti prisiel....
ale co sa tyka teba geishi,ja neriesim ani tak najma to kolko mas rokov,ale skor to co pises ako sa chova ten chalan k tebe a co ty citis k nemu a tak.ani ty este presne nevies preco sa ti v skutocnosti ozval,najprv to zisti,co az casom zistis...,a potom mozes riesit dalej :) ked ho lubis,prave preto to nechaj tak TERAZ,lebo ako pises vycerpava ta to co aj chapem,tak si daj timeout a ak mate byt spolu budete :) obaja si potrebujete veci usporiadat,aby aj ked si zacnete spolu,neskoncilo to ako minule...

jajka001_

nejde o to ze mate 14..aj ked trochu ano...ale z toho co pises to vlastne ani taky vazny vztah nebol. verim ti ze je to to najkrajsie co si zazila, laska je krasna, vztahov zazijes viac neboj hlavne nic neznasilnovat.

geisha

nemala som dovod reagovat negativne... ved ja ho asi stale lubim a bojim sato pripustit.. mne sa pomaly splnil sen ked mi napisal ze ho to mrzi.. strasne som si priala aby s mi ozval... a aby sme boli zase kamarati .. po uvazne som dospela ku tomu ze mi kamarat postaci.. aspon ze sa bavime a mozme byt vo svojej spolocnosti.. ale teraz..ach newem .. neham to tak uz.. lebo ma to vycerpava..ale ludia diik.. :-) hlavne tebe JAJA.. :_* mooc si vazim tvoje rady...

jaja

Dospeli sa dost mylia ze v takom veku nemoze byt vazny vztah poznam v mojom okolo ROVESNIKOV...ktori mali vztah aj 3 roky a nebolo to len o bozkavani sa a o detskych hrach ako ste povedali na mamicku a otecka...bolo to aj vaznejsie ako niektori dospeli a to mali (14-17 r.)...a nie po*ebat od*ebat...to len zalezi na psychike cloveka a ako daleko vo vztahoch zasiel...to uz nieje vsetko o flirte...tak ako vy vnimate nas ako neskusenych tak my vnimame mladsich ako neskusenych a strasi ludia (dochodcovia) vnimaju vas ako neskusenych...vec pohladu cloveka...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvlasny vztah s KAMARATOM(??) neviem co to ma znamenat. - Fórum - ZDRAVIE.sk