sex a rodicia

baabiikaaa

Ja mam 15 a mama sa nevyjadruje.Otec mi stale vravi ,ze nece byt dedko a ze sex za 2 roky:DOni su celkom v pohode,v tomto...:)

mindii

nasim som priatela predstavila po piatich mesiacoch, začali sme sexovať po 10 mesiacoch, no a tak som nabehla temu u mamy antikoncepcia ona sa chytila a tak som rozmyslala ze mi napravi cyklus a tak(: co sa samozrejme aj stalo a zaroven ma aj chrani(: no a naši nie su naivny mama o tom vie tak asi sa sama dovtipila ohladom tej HAK a otec radsej zatvara oči:D vzali to takto

lleilla

...mojim rodicom som priatela predstavila po mesiaci,po 3 mesicach,aj ked mamina vedela,ze sme stravili spolocne noci,tak bola presvedcena,ze som este panna(a mala pravdu),po pol roku som isla za nou,ze si idem dat predpisat HAK,a dnes po vyse roku priatel uz v pohode u nas vikenduje:)

mia

no nasi si myslia ze som este panna a to mam rocny vztah.aj ked som u neho spala mama si myslela ze spim v inej izbe, nasi su skratka tiez proti tomu a maju ine nazory,ale nezazlievam im to,len viem ze u nas frajer spat vedla mna nikdy nebude:D

lindusaa

Tak durex extra safe su podla mna najkvalitnejsie.Este ani raz sa nepretrhol a neviem si ani predstavit ako by sa mohol..to uz ake veci museli stvarat
A s nasimi som sa o tom nejak nebavila,podla mna im aj samo pride ze zrejme uz cosi je..

stanley1

ja som chlapec mam 16 rokov dievca som v zivote nemal a som panic.. moja mamka si omne mysli ze striedam baby kazdy piatok inu heh :-D

akinom007

mislulka/ ja mam dobru skusenost s PEPINOM, aj cena je O.K. a zatial nebol ziadny problem.
Durex som neskusala ale uz 4 kamosky hovorili ze sa im durex pretrhol

vodka

baby, andy/ ja to mam davno za sebou, hak som brala 4 roky, vysadila som ju robila mi problemy, ja velmi dobre viem ze je to moje rozhodnutie, ja som zalozila prispevok len tak, ja som chcela vediet ako reagovali vasi rodicia ked ste "zacinali":) bo ti moji sa o takych vecaich ako sex nikdy nerozpravali, navyse su dost krestansky zalozeni hlavne otec ten si dokonca mysli ze som panna (mam 7 rocny vztah)..