Silne zapachajuci moc

nasty251

Dobry den....chcela by som sa opytat....mam 5 mesacneho chlapceka, ktoremu uz druhy den zapacha moc ako tabletky....normalnu stravu este nepapa a lieky berie iba na reflux....moze to byt zapal, ktory sa este neprejavil?? dakujem velmi pekne za odpoved :-)

delphia

pricina sa odhali iba ak sa moc da vysetrit a tiez ti treba urobit krvne testy. moc zapacha jednak pri uroinfekcii a tiez aj pri diabete

perseus

Uz asi 2.mesiac pozorujem -citim,ze mi neprijemne zapacha moc.Ako u starych ludi.Viem to posudit,lebo som opatrovala starych ludi.Mam 45 rokov.Denne uzivam Xyzal,uz asi 8 rok,vitC,asi pol roka kombinaciu vit.A,E,Selen.L-Carnitin.Vopred dakujem za radu,informaciu ecc.Pa,Pa.

marika9999

n,,
ak sú v moči bielkoviny, môže to byť zápal. Preto návštevu lekára neodkladaj. Nikdy nevieš čo to môže neskôr urobiť s obličkami. Radšej jedno zbytočné vyšetrenie ako neskôr ťažká liečba.

hela59

Ja mam tiež tieto problemy v noci ked idem na wc alebo rano mam zapachajuci moč už sa to neda vydržať ten zapach bolesti nemam ale velmej sa potim snažim sa piť vela vody len čistu.

n,,

Tak s týmto mám aj ja problémy... Pred rokom som mala zapal.. asi močových ciest... bolelo ma to a mala osm v moči veľa krvi... Doktorka mi dala antib.... a prešlo mi to celý rok nič.. a teraz mi začal moč silne zapáchať.. a tiež niekedy je taký ako keby zakalený .. a ten pach skôr po močovke.. taký silnejší.. nič ma nebolí neberiem nijaké lieky teda len antikoncepciu a euthyrox na štítnu ale to by nemalo takéto problémy spôsobovať.. a keď je tam vysoký výskyt tých bielkovín tak to je aký príznak? neviem či mám ísť s tým doktorke... tak dik za radu a pijem denne veľa vody...

ivka000

A este ma napadlo .Moja suseda ked mala taketo problemy pila caj z orecha teda nie zo skrupiny ale z toho co drzi orech pokope .neviem ako sa to nazyva.A pije z toho caj stale ked ma taketo problemy a vraj to pomaha.

ivka000

Nemusi to byt zapal ja som taketo problemy mala ked som malo pila.Vtedy som mala obdobie stresu a fakticky som nepila len 3 kavy.No a lekar ma skoro zahlusil vraj ci chcem prist o oblicky.