extaza

leila

kikuus pisala som to nizsie vola sa to : moj smutno-krasny pribeh precitaj si to a napis mi ale tam..ze co si o tom myslis a aky mas z toho pocit..zaujimaju ma proste nazory roznych ludi na toto

kikuus

a ako sa vola ta tema?ja som asi vkuse rok na party pozivala a nikdy mi nic zdravotne zavazne nebolo..ale samozrejme ze to neodporucam

leila

dobre v pohoden kludne si to cele opis a daj ze to je pribeh jedneho dievcata zo zivota a potom mi prosim pridaj aj komentar do tej mojej temy ze co si o tom myslis a ake mas pocity po precitani toho pribehu a citaj aj moje odpovede na komentare ludi nizsie..dakujem

macko13

mno velmi moc dakujem pojdem to pozret :):) nie ze by som nad tim neuvazovala....ale pisem stredoiskolksu odbornu cinnost na tuto temu...ece raz moc dakujem :):):)

leila

ahoj ja som ho brala aj som bola zavisla pozri si moj smutno krasny pribeh tak sa to vola je to v kategorii ostatne a je tu blizko niekde teraz naposledy to bolo aktivne myslim dnes alebo vcera..pisala som to cele ja..ak to precitas cele nebudes uz NIKDY ani len uvazovat nad tym zeby si ecko niekedy vlozila do ust