Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo muži vlastne chcú kľudne aj muži mi môže napísať čo chcú

Príspevok v téme: čo muži vlastne chcú kľudne aj muži mi môže napísať čo chcú
shelllby

je to už asi mesiac čo si všímam na mojom priateľovi úplnú zmenu.Prvýkrát som si to všimla keď som sa po mesiaci vrátila z anglicka. S mojím pirateľom sme spolu skoro rok a spravil pre mňa veľmi veľa...predtým ako som odišla do anglicka mi napísal, že keĎ sa vrátim tak by ma najradšej požiadal o ruku...veľmi veľakrát sme sa bavili o deťoch vravieval, že budem najlepšia matka na svete pre jeho deti a takéto veci...no všetko sa zmenilo ako som sa vrátila...po mesiaci som myslela, že ma poriadne vyobíjma vypusuje a on nič len tak letmo ma objal...čo ma dosť vytočilo do toho prišla dovolenka a tým sa to skomplikovalo nemala som peniaze a on sa cítil byť oklamaný lebo som mu sľubila, že s ním pôjdem a keď som povedala, že nemôžem napísal mi len, že musí nájsť za mňa náhradua že sa na ňu nebude na dovolenke len pozerať čo ma veľmi ranilo a asi to pokladam aj za taký prvý môj skrat potom dosť to škrýpe medzi nim a mojou mamkou...a to bol druhý skrat kedy si myslel, že sa chce rozísť neviem čo si mám už o tom myslieť a strašne sa trápim...poradte mi prosím...:(

shelllby

nemyslím, žeby niekoho mal asi ma len fakt skúša na čo ako zareagujem...ale nebaví ma to už sa trošku s ním aj nudím nechce ma brať na diskotéky a stále sme sami a to je nuda podľa mňa keď je viac ľudí je aj viac srandy...však???

andy

Mne to tiež tak pripadá, že za ten mesiac, čo si bola preč, si niekoho našiel. Určite to treba riešiť, porozprávať sa,....vzťah nie je o trápení

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo muži vlastne chcú kľudne aj muži mi môže napísať čo chcú - Fórum - ZDRAVIE.sk