Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pliaga menom Mariška

seo

Ľudia moji ganja nie je zlá všetko záleží od ľudí...
Bohužial stávajú sa, aj zlé veci, ale to už vo väčšine prípadov nie je len o ganji...

mirii

Ako zase sa chcete urážať? (miloš a spol) marienka nechcela vyvolať ďalšie zvady ako boli tie minule na podobnú tému až sa musela úplne zrušiť!!!!chcete to zas docieliť?? tak sa tu nestrápňujte a píšte len svoje názory miesto zabŕdania jeden do druhého...Marienka ja tiež občas zahúlim, v poslednej dobe aj častešie..som vo veku tvojich chlapcov a nechcem vidieť čo by bolo keby to naši vedeli...takže to bereš asi dosť v pohode :))jasné že to nieje zdravé ale sú aj oveľa horšie veci...zakázať im to nezakážeš len si ich poštveš..možno z toho vyrastú..možno budú huliť ešte dlho..rozhodne to nieje to najhoršie čo môžu robiť...nepriaznivé účinky??? mávala som druhý deň vždy pocit že som strašne vygumovaná, ale to už dávno prešlo, a nieje z toho opica..to je fajn...kým nič tvrdšie nedávajú, nestrachujsa zbytočne :))

psymushka

milos:no..citala som iba ten zaciatok-narazam na to:))..tie klasicke natahovacky-ty, frontman, popripade niekto kto sa zapletie ma uz nicim neprekvapia:))hm..a co ani za milion?

psymushka

no..ako pozeram, cela debata je zase zalozena na tom,ze niekto si precital clanok v Katolickych novinach alebo brozurky zo Spolku Svateho Vojtecha a teraz ma potrebu sa podelit o svoje poznatky..videli ste niekto film Reffer madness?(alebo ako sa to pise:))

psymushka

pre nasho milosa:
milos milos milos,
do kotlika priloz,
trochu pripal, potom vdychni,
vyskusaj co robia vsichni
skrecok ty ho sleduj
do licok si travu naduj
snad raz pochopite sami:
"z trafky nerodia sa ziadni narkomani":)))

psymushka

no..jasne..frontman ma zase pravdu..aj ked som necitala celu tuto diskusiu...hulenie nie je normalne, ale to,ze huli tak strasne vela ludi a nikto z vas "naveky cistych" o tom nevie je dokazom toho,ze to nema take katastrofalne ale skor uplne nepatrne nasledky(ak sa nerozpravame o 2 jointoch denne)..

gomez

jeden vojvodca raz povedal "milióny mŕtvych vojakov je štatistika no len jeden mŕtvy vojak je tragédia".
Takže argumentovať tým že nie všetci sú taký a inačí je alibizmus. A marienke záleží na jej synoch a iný jej môžu byť ukradnutý.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pliaga menom Mariška - Fórum - ZDRAVIE.sk