pliaga menom Mariška

mad_hamster

frontman: praveze ani nie...to s tou operaciou som siel do extremu, ale je mi jasne, ze len preto, ze su lekari, tak to neznamena, ze dodrzuju to, co radia...a este otazka...len preto, ze to robi vela ludi, tak je to normalne? Preco musi byt vzdy normalne len to, co robi vacsina?

frontman

vobec sa nesnazim dokazat, ze to robi kazdy. ale je fakt, ze to robi o dost viac ludi, nez si myslite.
a s tymi lekarmi by si sa divil :)) pred operaciou si urcite nepohulia, ale bol by si sokovany, co robia vo volnom case :))

mad_hamster

frontman: ja si vsimam hlavne tych, co vidavam na stanici, ked idem zo skoly :-D
Milos: Skor sa snazi asi dokazat, ze je to normalne a ze to dnes robi kazdy...asi ako onanovanie :-) No stale ma akosi nepresvedcil...zverit sa do ruk lekarovi, co si pred operaciou parkrrat potiahne z jointa, je dooost velky hazard, nemyslis?

frontman

:))
pozri sa okolo seba, niektori z tych, ktorych stretavas na ulici, v obchode, u lekara, v banke ci vidis v televizii

frontman

k tvojim bodom:
1. tych, co padli na dno, je urcite jasna mensina.
2. pochopil si, o com hovorim. nie si celkom beznadejny pripad :))

mad_hamster

nooo...
Za 1. - rad by som vedel, ci je viac tych,co sa len sfetovali a padli na same dno alebo tych,co pomocou drog nieco dokazali.Ako je to s tebou?
Za 2. - ked ich nemaju zakazovat, co teda s nimi? Uz vidim seminar s nazvom "Drogy a ich efektivne vyuzitie v umeleckej sfere pomocou mimozmysloveho vnimania" ;-) Hoci by to mozno nemusela byt az taka utopia...
Za 3. - ja sa drogam nevyhybam. Neberiem ich, ale citam clanky, diskusie a snazim sa rozsirovat si obzory.

frontman

suhlasim, malokto tie stavy vyuziva ucelne, drviva vacsina ich tak pouzit nevie a len sa sfetuju.
vy, co sa v drogach nevyznate, vidite len pripady tych, co spadli na dno. ostatnych si nevsimate, lebo o nich nic neviete. takze si uvedomte, ze mate velmi obmedzeny pohlad, vidite len nieco, istu skupinu ci vyrez.
aby bolo jasne, uznavam, ze drogy su nebezpecne. ale vychodiskom nie je sa im vyhybat, zakazovat ich a prenasledovat ich uzivatelov, ale skor k nebezpecenstvu pristupovat trosku rozumne, podobne ako sa k nemu pristupuje napr. v automobilovej doprave.