pliaga menom Mariška

barbora x

tak moja zlata eviak ,neviem kde beries tu drzost ,obhajovat akukolvek drogu , ci je tvrda alebo makka. ani jedna ani druha nie je dobra....a ak marienkin syn viac nerobi ako robi , tak to pravdepodobne s ganzou suvislost ma.
istu dobu som to fajcila casto ,a dakujem pekne , uz nikdy viac ,z depresii som sa dostavala velmi tazko.sral to pes

eviak

skus nejake novsie info ako spred 10 rokov.. a sry, mozno sa mylim, ale ktokolvek kto kedy hulil travu nevola mariska...
a nehnevaj sa na mna, ale nemam rada ked niekto strasi ludi tak ako ty. "je branou k tvrdsim drogam" a "davaj si pozor" ...paranoja moj najlepsi priatel?
preboha ved nejde o zivot...

lada

ja mam 15-rocnu dceru,tiez mi spominala,ze pozna ludi co fajcia mariuhanu.Stale sa o tom rozpravame,hovorim jej ze je to svinstvo,aby to neskusala.Zatial sa tak nestalo a verim,ze ani nestane

arowska

a ako si mozes byt ista, ze hovno viem o tej teme???by si sa divila, co o drogach viem...neboj sa, ja marisku poznam...ved som ju niekedy hulila ako najata...ale zistila som ze je to svinstvo ako kazde ine drogy

arowska

neviem odkial mas take milne inf. ze heroin je menej navykovejsi ako cigarety...je to uplny blud
preco potom sa drogy dfelia na makke a tvrde???a cigi patria k makkym...tak asi preto, ze su menej navykovejsie...

eviak

a nedam si pokoja :) tak napriklad legalna droga a la cigarety su netusim kolko krat navykovejsie ako heroin... informujte sa pred tym ako danu vec absolutne odsudite. vytahovat neviem koko rokov stare informacie a strasit nimi milujucu matku mi nesedi

eviak

arowska ludi ako ty zboznujem. h.. vedia o danej teme, ale budu mudrovat...
suhlasim s rastom, ked nehulia kazdy den tak je to v poriadku. jasne, je to droga, ale menej navykova ako cigarety ci alkohol a aj menej skodliva.
skus byt akcna mama a daj si s nimi :)
www.dancesafe.org pozri si tuto stranku, tam je pravda, neprikraslena ani nezhovadena

rasto

trochu by som oponoval, najnovsie vyskumy ukazali, ze amotivacny syndrom nie je dokazany. ani poskodenie imunity sa nepreukazalo.
ano, niektori uzivatelia marihuany beru aj ine drogy, ale nie je to kvoli vlastnostiam marihuany. je to skor tuzba spoznat nejaku novu latku, ktora prinesie nove zazitky, pretoze nie kazdemu vyhovuje ucinok marihuany.
a ta karcinogenita je tiez otazka, pretoze mnozstvo dymu, ktore bezny uzivatel mar. absorbuje, je mnohonásobne mensie nez pri tabaku. ale samozrejme, dym v plucach nie je nic moc.
by som to prirovnal k alkoholu: ked si vypijes obcas, na uvolnenie a naladicku, si v pohode. ked pijes kazdy den, uz to je horsie.
poznam dost ludi, ktori v mladosti velmi vela hulili a nie su z nich ziadni narkomani, ale poznam par takych, ktori mali dost problemov s inymi drogami.