Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

noo, modeling,ale problem :)

katu5ik

no, ja 60 kg nemam:D ... mňa to proste len tak napadlo, zo zaujímavosti..ani nie, preto, že by som sa dako hrnula do modelingu alebo čo.. no... ja mám 173 cm a 70kg-uff uff:D ... ae pracuje sa na to:) ale bez drastických diet :) ... a miery 95-73-95 :D:D takze nie zrovna modelkovske:)

monica gazpio

Ahoj katulkaa, môžem sa opýtať koľko meriaš a vážiš ? Lebo ťažko povedať, či naozaj máš kilá navyše, keď Ťa nevidím a neviem to. Ono to je tak, že aj keď má dievča povedzme 170 cm a váži 60 kg to je BMI niečo cez 20, čož je z lekárskeho hľadiska v poriadku, v agentúre ju odbijú, že je tučná a pritom vôbec nie je a nútia ju schudnúť. To je podľa mňa trestuhodné. Keď myslíš, že na to máš, skús to. A ak Ťa nebudú chcieť takú aká si, kašli na to, alebo choď na kasting pre tučnejšie žienky. Milióny za cenu zdravia Ti nestoja za to. Teda aspoň podľa mňa. Ale rozhodni sa podľa seba. Veľa šťastia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

noo, modeling,ale problem :) - Fórum - ZDRAVIE.sk