MAME KRASNE DIEVCATKO

Príspevok v téme: MAME KRASNE DIEVCATKO
lenuliatko

ahojte.ja som manzel lenky.chcela aby som vam napisal lebo ze ona to nevydrzi ak vam to nepovie lebo urcite si uz myslite ze co je snou.tak chcem vam oznamit ze vcera dopoludnia sa nam narodilo krasne dievcatko:48 cm a 3.80kg.myslim ze v piatok by uz mali byt doma tak vam urcite napise.s pozdravom marek.zelam pekny den.

msaj

hmmmmmmm, tebe blahoželám k tehotenstvu, a žiadny stres uvidíš že to bude dobré a zachvíľu prejde to rizikové obdobie

lleilla

Lenka,Marek-gratulujem,skvelych rodicov Saska ma(snad som to nepoplietla a dobre si pamatam,ze malicka sa tak ma volat),tak uz zelam len hlavne vela zdravicka vasmu malemu pokladu.

lenuliatko

malo tam byt necakal a skoro som prisiel o ruku.ja pisem jak tatar.ospravedlnujem sa za chyby ak budu nejake lebo to je sam stres.mala sa narodila necakane skoro a daleko od nasho bytu.

lenuliatko

akoze niecom ten typ co bude hrat machra ze rodit to je nic.ale tak ze je to az take to som teda necakala.skoro som prisiel o ruku a vypocul som si ze je to kvoli mne ale tak lenka sa potom posmiala a ja snou :D

mirka 23

Priala by som si aby aj môj manžel takto reagoval po pôrode. Teraz je hrdina a vykrikuje, že pôrod nič nie je, veď jeho mama porodila tri deti a tu je.