Mám im TO povedať...?

Príspevok v téme: Mám im TO povedať...?
nelly15

Dobrý deň...chcela by som vás poprosiť o radu.Od apríla 08 chudem...moja počiatočná váha bola 87 kg,teraz 64-65 kg.V podstate je to dobré ale asi od júna 08 trpím PPP.Moja váha sa od vtedy pohybovala medzi 58-69 kg.Teraz buď nejem alebo sa vážne prejedám ale snažím sa kontrolovať ale nejde mi TO.Zostavujem si jedálničky ale niekedy buď vôbec nič z neho nejem a inokedy jeem ale zplne niečo iné a vo veelmi velkom množstve.Ak sa prejem jedlo buď vyvrátim (ide to už samo) ale beriem fenolax.Najviac ma na to mrzí to že ja toto nechcem robiť ale niečo vo mne ma k tomu núti.Zajtra mám narodky (15) a je mi zo seba zlee...Takže moja otázka je či si to mám nechať pre seba alebo sa mám zdôveriť mame...ale myslím si že mi mama povie že si to iba namýšlam alebo niečo také...veď vážim 64 kg...tak prečo by som mala mať ppp...pls poradte mi ak by som jej to mala povedať tak akoo...

nelly15

pusate
ano máš pravdu ozaj hnusné narodky aj ked som toho dostala veelmi vela ale cely den som mala depku a ešte aj veela učenia a aj tak som sa nedokazala nic naucit

nelly15

ja333ja: no začala som 2 potom to pokračovalo dalej až raz som si ich dala dvanásť....vtedy som mala z toho dobrý pociť že dám to zo seba všetko voon ale teraz sa mi to hnusí aj keď sú také časy ked som schopná si ich dať 8-10

nelly15

Dnes som vyhodila všetky laxatíva....som rada že už nemám ani jedno...ale teda za dnešný jedálniček sa veelmi nenávidím...

R:nič bolo mi nevolno
D:cca polka grepu (10:00)
O:nič
D:6 marokánov (maniesto narodeninovej torty) (14:40)
V:zeleninový šalát+pár racio chlebíkov (19:20)

Váha:66.4 (19:24)

usiko

zlatko, tak sa vykasli na mamu a na kamosky a zajdi za psychologom do mesta....najdi si takeho, co sa u neho neplati, ved vacsina je takych a porozpravaj sa....ved nehnevaj sa, kvoli tomu, ze sa hanbis alebo ze by ta ohovarali, si ty znicis zivot? To nie je sranda, trvalo m dlhe roky, takych 6-7 rokov, kym som sa dala dokopy......zacala som normalne papat a doprajem si uz hocico a pritom si drzim vahu.....a neprezieram sa......dovtedy som si znicila psychiku, imunitu, kamaratstava.....sebavedomie.....chod za tym, hladaj si na nete clanky, chod za psychologom, cokolvek ale nenechaj to tak, prosim ta....

povedz to!!!

Určite to povedz, myslím, že liečiť sa môžeš aj ambulantne - hlavne, keď si ochotná spolupracovať. Ja síce nie som odborník, našťastie som tým sama neprešla, ale podľa príbehov dievčat, ktoré tým prešli, bez pomoci odborníka sa to zvládnuť nedá.
Držím palce!

nelly15

Ahojte,dnes sme mali sedenie s nejakými ombucmanmi..a jedna taká pani tak rozprávala že navštívili aj psychiatriu a tam niesu ludia iba taký ktorý sú blázni ale že je tam veela dievcat s PPP....tak som o tom rozmýšlala asi to mame nepoviem...ozaj mám z toho velký strach....

špagetka

Nelly, to že nesi kosť a koža neznamená, že netrpíš PPP! Určite hľadaj pomoc kde sa len dá a čím skôr! Určite si super holka, tak to odstráň kým to ešte ide!!

nelly15

Pussy: moja výška je 167-169 sm teraz neviem presne...

Usiko: ja viem mala by som to povedať ale ja viem že by ma každý vysmial...aj naj kamoška by mi asi neverila...ved ako by mohla nejaká baba ktoá vážilo cez 80 kíl trpiet ppp...a este k tomu rodina z otcvej aj z maminej strany niesu priam chudej postavy...tak by si každý myslel že chcem byť len nejako dôležitá...no ja nebývam v meste ale na dedine...ale určite to je ale mám strach keby že to poviem mame tak že by jej dovera ku mne definitvne skončila...ale pokusim sa to povedať jednej mojej kamoške....a mám starch že by som skočila v nejakom blázinci a musela by som jesť veelmi vela a ešte by som aj pribrala...