Priateľkino chovanie versus Laska

Príspevok v téme: Priateľkino chovanie versus Laska
tono71

Ahojte,
moj vztah s priatelkou trva uz sedem rokov. Byvame oddelene.
Ma dceru v teenagerskom veku. Problem je v tom, ze obcas ma prepadne pocit, ze ma
vobec nemiluje. Uz trikrat zabudla na moje narodeniny, nema zaujem ani snahu aspon nejakym konverzacnym sposobom sa zucastnovat na mojich starostiach, milujeme sa uz len raz mesacne,
viac nechce ... Ja i po 7 rokoch stale po nej tuzim a pripada mi rovnako krasna ...
Neustale, skoro kazdy den niekde beha s kamaratkami, mna uz von vobec nevola, nevola ma uz ani k sebe, aby som u nej prespal ...

Uz asi dva roky mi nepovedala, ze ma miluje, ani ze sa jej pacim, nezabudne vsak nikdy skonstatovat, aky je ten, ci onen moj kamarat fesak ...

Uz niekolko krat som zistil, ze jej odpovede na moje otazky nie su uprimne. Zatajuje, ze bola niekde v spolocnosti muzov. Vsetky jej kamaratky su rozvedene zeny, alebo slobodne matky, ktore maju posramotene nazory na muzov. Kamaratky taha vsade so sebou, dokonca i ked sme spolu, snazi sa stiahnut jednu so sebou. Temam o nasom vztahu sa dosledne vyhyba a mlci.

Jej chovanie ma dost casto ponizuje a bytostne rozsculuje. Som uplne sklamany a cim sme spolu dlhsie, tym viac na mna kasle.

Chcem sa preto spytat hlavne Vas mile damy a slecny, ktore mate vztahy niekolko rocne: Je mozne, aby sa takto spravala zena, ktora miluje svojho partnera? Aky je Vas nazor na to?

Tono

lienka z

Ach Tonko, Tonko....nenchaj prosím ťa so sebou manipulovať, nebuď jej poskokom, poslíčkom, že priletíš len vtedy ked ona pískne. Plne súhlasim s moni...Toto nie je o láske...viem, je to pre Teba ťažké, keď ju miluješ, keď po nej túžiš, ale toto je asi jednostranné a budeš sa len trápiť. Zaslúžiš si inú ženskú. Chce to možno rozhovor a možno rázne konanie. My ženy, keď milujeme, tak to je patrične vidieť, a urobili by sme pre chlapa čokoľvek. Ale toto, čo opisuješ, je toho pravý opak. skús a pouvažuj, čo ďalej....život máš pred sebou, a stále niekoho uháňať, len pre pár chvíľ uspokojenia...no neviem...

moni

AHOJ
NO MOJ VZTAH TRVA SICE 3 ROKY,ALE S ISTOTOU TI VIEM POVEDAT,ZE TO CO ROBI TVOJA PRIATELKA JE VELMI ZLE...POZNAM NIEKTORE ROZVEDENE ZENY A VIEM PRESNE CO SI MYSLEL.JEDNA DRUHEJ SI DAVAJU RADY-ALE TAKE RADY ZE TO JE AZ NIEKEDY NA ZAMYSLENIE...[CEST VINIMKAM]MYSLIM,ZE ZBYTOCNE SA PRE NU TRAPIS,A STRACAS DALSI CAS...
ONA UZ O TEBA NESTOJI,A MA TA LEN TAK KED CHCE.MOZNO TI NEVIE POVEDAT,ZE JE KONIEC,ZE TA PRESTALA LUBIT,TAK SA TI TO POKUSA DAT NA JAVO TAKTO...SKUS SA S NOU ROZUMNE POROZPRAVAT A POVEDAT JEJ,ZE MUSI SI VELMI DOBRE ROZMYSLIET CO VLASTNE CHCE.NO A POTOM SAM UVIDIS,CI TO MA ZMYSEL ALEBO NIE...DRZIM PALCE

karola

Nuž Tonko,ako ti to povedať,aby ťa to veľmi nebolelo?Veľmi dobre vieš aká je situácia,ale nechceš tomu uveriť. Máš ju stále rád,ale podľa môjho názoru,ak žena miluje,tak sa takto nespráva.Asi jej viac vyhovuje slobodný voľný život,ako partnerský vzťah.asi je to moderná,sebestačná,emancipovaná žena.
Dva roky to trvá?Skús si aj ty robiť program,v ktorom ona nebude figurovať..
Myslím si,že by si sňou do budúcnosti nemal rátať.

jaja

ahoj tono..môj názor je takýto..nemiluje ťa! teda usudzujem to podla toho, čo si tu napisal..fakt ta nechape..teda jasne, ze ju milujes, ale ona na teba očividne kašle..neviem, asi si zaslepený jej krásou alebo čim..
Vies ja som sa takto podobne tiez spravala k mojmu ex..lebo som bola hlupa a zbabela ho nechat..tak som chcela, aby to spravil on..a urobil to..nelutujem to, pretože tiez bol ako ty zaslepeny láskou..ale z mojej strany to bolo len zo zvyku!