Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Funguje vám e-mail na zoznam.sk?

erise

jj, založiť si schránku na zoznam.sk odporúčam jedine tak ľuďom s nízkym krvným tlakom - zvýšenie zaručené - kedykoľvek sa tam budete snažiť dostať, určite sa naseriete :D totálna katastrofa a výsmech serióznej e-mailovej komunikácie, no a to takzvané "vylepšenie" považujem za akúsi zvláštnu odrodu čierneho humoru - proste celé zle. Boh žehnaj gmailu! :)))

zuzanqa

Ja som im napísala do helpu a na druhý deň sa mi dalo prihlásiť, ale už som s nimi skončila centrum je zatiaľ v pohode

mysik

aj ja uz mam gmail(bola som nutena a ten mi bol odporuceny)ale rada by som sa dostala k svojim adresam,ktore tam mam ulozene :-(.vobec neviem ako sa tam mam prepracovat

mirka222

ani centrum vôbec nefunguje, totálne sa to pokazilo a už mi tam nechodia žiadne správy. urobila som si mail na gmail a zatiaľ som spokojná.

nooo

cely zoznam je nahovno,nikdy to nefunguje, najlepsie je mat gmail..ten je uplne bezproblemovy, 100% spokojnost, ziadne spamy a velkost schranky sa stale zvacsuje..neni probleeem

mysik

Prosim poradte mi.Stale mam problem s prihlasenim na mail.Este som sa tam nedostala.Moze mi niekto napisat co mam urobit lebo na moje maily mi zo zoznamu nikto neodpoveda.dakujem

mirka 23

Aluna, aj ja som im písala, že im to nefunguje, ale žiadna odpoveď alebo ospravedlnenie, asi toho dostávajú viac. Jednoducho často keď sa idem prihlásiť, tak mi napíše: Asi máme systémovú chybu, skúste sa prihlásiť neskôr, no to ma ide roztrhnúť. No ale mne to až tak nevadí, ale neviem si predstaviť, ako by fungoval nejaký podnikateľ cez zoznam.
No ale tvrdia, že teraz to vylepšili, tak som zvedavá.

maja2251

Ahojte,nefunguje,niektoré e-maily mi jednoducho zmizli a nedá sa tam vôbec dostať.Založila som si novú adresu na azete,tam to funguje O.K.Nebudem sa stále rozčuľovať či zoznam ide alebo nejde.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Funguje vám e-mail na zoznam.sk? - Fórum - ZDRAVIE.sk