Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obcasne fajcenie

Príspevok v téme: Obcasne fajcenie
obcasnik

Us par rokov obcasne fajcim,nerobi my porblem nefajcit ale ked sa my naskytne moznost tak si rad zapalim.Kludne vydzim tyzden a potom pri pivku tych par(2-3) cigariet zapalim.
Do akej miery skodi taketo obcasne fajcenie?Je to "neskodne" alebo to moze skodit dokonca este viac ako pravidelne fajcenie?
Na internete som sa o tomto probleme moc nedocital..

pan d.

Podla mna na tom fajceni raz budes uplne zavisly, zavislost na fajceni sa prirovnava k zavislosti na heroine. Radsej si cigu k pivku nedavaj, ak nechces byt uplne zavisly. Zavislost, co ja viem, vznika po siestich - desiatich cigaretach vyfajcenych po sebe v kratkych casovych intervaloch. Ty fajcis tri, tak to mas este asi stastie. Asi tolko. Ak vyfajcis tri cigy za tyzden, tak ti to logicky nemoze tak skodit ako mne, ked vyjajcim dve krabicky denne:D Logika nepusti. Ja fajcim ako komin a ty si len taky minikomin.

Igor2

Počul som že pasívne fajčenie je vac škodlivejšie než aktívne. Je to pravda? Prečo je to tak by ma zaujimalo

akonefajcit

Ak chcete prestať s fajčením odporúčam prihlásiť sa na antinikotínovú terapiu. Ide o bezbolestnú metódu, ktorá nemá žiadne nežiadúce účinky. Účinnosť terapie je až 80%.

Viac info na : www.akonefajcit.sk

kelel

To je ako keby si ani nefajcil, ja som sa na to pytala plucneho, lebo som brala aj HAK. A teba by skor mala tvoja gramatika trapit ako obcasne fajcenie.

karotka

ked si zafajcis raz za cas tak su cigarety vacsi sok pre organizmus ako keby si fajcil pravidelne...coz ale neznamena ze je lepsie fajcit vkuse:D

obcasnik

no preco sa hovorí o tom že pasivne fajcenie moze byt este skodlivejsie ako aktivne?..nie som si isty preto sa pytam a nemyslim si ze sa pytam kraviny,radsej spat k teme

orgi

Co sa zaoberas takymi kravinami? Pluca sa ti zanasaju podla toho,ako casto fajcis. Cim menej fajcis, tym menej sa ti poskodia. A aj pasivne fajcenie skodi.Ak si v krcme, kde sa fajci a ty nefajcis, mas to rovnake.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obcasne fajcenie - Fórum - ZDRAVIE.sk