Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TEHOTENSTVO A PROBLEMY

Príspevok v téme: TEHOTENSTVO A PROBLEMY
danielakasova

Som v 9tt a mam strasne bolesti zaludka niekedy su na nevydrzanie prejdu az do hrudnika a potom ma zacne boliet aj chrbat akoby ma celu nieco stlacilo a ked to uy prejde do najhorsieho tak neviem ani dychat a este sa mi strasne grga aj hned rano ked vstanem k tomu sa pridali aj mandle a bolesti v krku.Moze to poskodit plod?mate niekto odpoved?

danielakasova

dakujem za odpoved ale ja mam reflux to nieje len taka obycajna bolest zaludka je to ovela horsie pri prvom tehotenstve som mala hrozne zachvaty rada by som sa toho zbavila ale nik mi nevie poradit ani lieky teraz nemozem brat.

mneto

mne na zaludok teraz dobre robi mineralka Fatra, som v 7. tyzdni a tiez mi je vkuse tazko a sa mi grga. vyskusaj. alebo si robim zazvorovy caj,aj suseny aj cerstvy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.