Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

natrhnute vazivo

prizrak

hm ale ja nemozem pomaly bo ja uz mesiac to namaham maximlane...a to neni az take vazne bo mi povedal doktor ze sa to da hocikedy operovat...len si nechces poserkat daco ine vies o to mi ide

orgi

vies, tam je veeelmi vela vaziv, ale asi viem co myslis. Ono to je vzdy tazke,ked sa natrhne sval alebo vazivo.Kamoska,co mala odtrhnutu achilovku pred dvoma rokmi nemoze moc cvicit doteraz,lebo ju to bolieva. Podla mna ale existuju nejake vitaminove pripravky, ktore regeneruju poskodene tkaniva.Spytaj sa lekarky alebo v lekarni. A fakt to netreba pretazovat tak zhurta,ale radsej pomalsie.Pomalym a postupnym cvicenim to mozno spevnie.

prizrak

keby som ju nemal u doktorky...sak vies jak mas klucnu kost???tak tu ti spaja vazivo s dakou druhou...to som ani nevedel, ze tam je vazivo...no a ked cvicim ma to tam pobolieva

prizrak

aha no ja viem zacal som dost makat, a nerad by som prestal...nevies ci sa tam nemoze nieco pokazit?a to ze sa da aj operovat, ale ta operacia ma moc netaha

orgi

No mozno to nemas este dobre zregenerovane a mozno sa ti to uz viac zregenerovat ani neda.Cize to mas oslabene a pri vacsej namahe ta to boli.Davaj pozor, aby si si to moc neprepinal a ja by som to skusila velmi postupne namahat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

natrhnute vazivo - Fórum - ZDRAVIE.sk