Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

--------Rychlo a spravne poradit-----------

Príspevok v téme: --------Rychlo a spravne poradit-----------
ank

Dobry vecer.Akurat dnes sa mi spustili kramy a dnes zacinam so svojou prvou antikoncepciou YAZ.Ide o to,ze kramy mavam dost silne,obcas uzijem liek proti bolesti FLECTOR EP RAPID 50MG.Ale teraz neviem ci to mozem uzit,pretoze sa bojim,aby to neznizilo ucinok HAK.Co si myslite?A este,ze potrebne sa v prvy tyzden bratia HAK chranit barierovou antikoncepciou(kondom)?Moj gynekolog povedal ze to potrebne nie je,ale pre istotu sa pytam,co ste robili vy :-)Diky za odpovede.Hlavne rychlo prosim,boli ma brucho :-)

femka

no moja ak mavas silne kramy na to ti poradim cajik z dubovej kory a orechove listy ...zmiesaj si to a lyzicku na salku ...ucinok zaruceny:)...ak mas aj bolestivu menstruaciu na to zabera alchemilka ..bud tiez cajik alebo kvapky:)naco pchat do tela nasilu chemiu ked tu mame k dispozicii prirodu,:))

???

Na príbalovom letáku by malo byť uvedené, či liek znižuje účinok hak alebo nie. Keď ti povedal lekár, že si chránená od prvého dňa, tak mu ver!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

--------Rychlo a spravne poradit----------- - Fórum - ZDRAVIE.sk