Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako pomoct????prosim surne dik

Príspevok v téme: ako pomoct????prosim surne dik
lucynkaa

ahojte..asi tak 3roky spet som spoznala jednu holku..teraz ma uz 16-proste odvtedy sme kamosky..ako bola to uzasna baba postavu mala vhodnu na modeling(co aj chcela po svojej 16tke robit), perfektne hrala voleyball(ved v 14hrala s dospelakmi z nasho mesta), a jej najvecsou laskou bola od jej 15tky gitara a kapela....bola to zienka typuze ked ste mali problem bez vsetkeho sa na svoje veci vykaslala strasne rada pomahala ludom a tak..nedokazala sa na nikoho hnevat radsej kaslala na seba a pomahala inym...jedine co jej chybalo bolo stastie pre nu samotnu..na silvestra minuleho roka sa zoznamila s jednym chlapcom proste zacali si volavat pisat a nepresli ani 2tyzdne a dali sa dokopy..proste z nich bola taka dvojica ze ste na nich pozreli a hned vam bolo lepsie proste bolo vidno na prvy pohlad ze sa lubia boli pre seba vsetkym,ten chalan hraval s nou voleybal aj v kapele neskor spolu hrali lenze co cert nechcel prisiel 29august tohto roku a ten chlapec zial zomre lpri autonehavii...a odvtedy svoju kamosku nespoznavam vobec...za tie 3mesiace ked nepribrala 20kil tak ani jedno,,skoncila s kapelou,skoncila zo sportom je z nej brutalne ze samotarka,sem tam ju vytiahneme vonku tak si len sadne do kuta popija alkohol co predtym nikdy nerobila a proste nic ju nebavi.a navyse od jula ma problemy s nohou lekari jej povedali ze musi aspon polroka chodit na rehabilitaciu inak to bude cim dalej tym horsie, no ona na tej rehabilitacii nebola od polovicky septembra asi, a vidno na nej ze problemy z nohou sa jej stupnuju-niekedy na tu nohu nevladze ani len stupit hrozne kriva a co je najhorsie-od bolesti stale berie 2ibalginy 400vky a ked sme nahodne vonku tak ich zapija vodkou...jej rodicia su uz dost dlho v anglicku, zije len so svojou starou mamou..proste ja sa uz nedokazm pozerat ako sa nici...co mam spravit-, dakujem

monika9

myslim ze ma depresiu,vhodne by bolo ju zahlasit k psychiatrovi,to mozes aj ty urobit-dohodnut termin a potom ju vytiahnut von a zobrat ju tam so zamnienkou ze jej chces nieco ukazat,nemusi sa bat....o nic nejde,doktor jej da na zaciatok lieky aby sa jej zlepsil stav,pri depresii je nedostatok serotoninu-jeto hormon co ovlada nase emocie,potrebuje ho doplnit,doktor jej s tym pomoze

andy

Veľmi smutný príbeh, súhlasím s babami, nejako ju tam donúť ísť, môžeš aj nejakým klamstvom - dohodni to a ju nejako vytiahni s domu, musíš byť na ňu tvrdá....ach bože, strašné....držím palce, daj nám potom vedieť, ako sa to vyvíja...

karkulka

myslim si ze by mala navstivit odbornu pomoc to znamena ze psychologa. to ze stratila cloveka ktoreho mala velmi rada ju velmi poznacilo a je zjavne ze sa s tym nedokaze sama vyrovnat tak jej treba pomoct, si velmi dobra kamoska lebo hladas pre nu pomoc tak ja ti na to poviem len tolko ze ju musis prinutit nejakym sposobom aby sa sla porozpravat s psychologom nie je to ziadna hanba ani nic podobne a velmi jej to pomoze lebo ak to neurobi bude taka zufala do konca zivota a moze sa stat ze si z toho zufalstva aj nieco spravi a to nesmies dopustit snaz sa ju nejako dostat k tomu doktovi lebo to s nou bude stale horsie a horsie a to ze sa uzavrela do seba a skryva sa pred celym svetom je uplne najhorsia vec aku mohla spravit tak ta prosim nejako ju prinut ahojjjj drzim ti palce aby sa ti to podarilo

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako pomoct????prosim surne dik - Fórum - ZDRAVIE.sk