Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zatajuje vzťah?

Príspevok v téme: zatajuje vzťah?
pupavica

ahojte

dva a pol rocny vztah a on sa prihlasi na nejake forum a do profilu si napise ze je slobodny.
to je ok, ale na výber mal toto:

slobodny
zadany
zasnubeny
zenaty
volny vztah
je to vselijake

preco tam nezaskrtol ze je zadany? hanbi sa za to, hlada si zenske alebo neberie ten vztah vazne?? co myslite?

pupavica

viem ze ak by som ja take nieco napisala, vadilo by mu to urcite. a hm co uz ked chudacikovia chlapi si vela veci neuvedomuju.....:DD achjaj

andy

To nie je tak, že by som ho nepriznala, veď spolubývajúci je úplne jasný, nie? Len mi to pripadá trapné sa niekde prezentovať našou láskou. Nič v zlom, len myslím, že sa zbytočne trápiš. Tak mu teda povedz, že ti to vadí (chlapom to samym nedôjde) a uvidíš, ako zareaguje...Ak ťa má rád, tak ti povie, že by ho to ani nenapadlo, ale že kvôli tebe to opraví

pupavica

to mame tak, ak by som to brala ako andy, a svojho priatela "nepriiznavala" bolo by mi asi jedno, č robi on. ale ja to vidim inak, a ty andy ked budes mat manzela, bude ho predstavovat ako ...suseda?:D hehe ale nie.. proste ked mu tam bliká že "nezadaný" tak sa mi na to vobec dobre nepozerá!!!

andy

Ale moja, veď sa toľko nerozčuľuj. Chlapi sú chlapi, rozmýšľajú niečím iným, nič za tým nehľadaj, pokiaľ si nenašla niečo - nejaké dopisovanie, dohadovanie rande a tak. Inak, ja som baba, ale svojho priateľa predstavujem ako spolubývajúceho a vždy sa na tom zabavíme...nepotrebujem každému ukazovať, ako sa ľúbime a tak

pupavica

tak nech ta nevyplna nic, preco by mali vypln it nieco co nie je pravda...? a ti chlapi su nejaki chudacikovia? ked sa s tym nevie pochvalit, naco s nou chodi? ak ma babu ktoru lubi, asi je na nu hrdy, a nie ze sa schovava.....

3nttt

možno===tu nejde o to ze je to problem.ale chlapy su taky.baba sa hned pochvali kamaratkam ze ma frajera.chlapovi to dlhsie trva.oni sa skor pochvalia z nejakou jednorazovkou ako so stalym partnerom.nejde o to zeby sa hanbili ale zrejme to beru (to iba odhad:) ze nikoho nic do toho nieje.

baby

ja som zasnubena ale na pokeci mam ze som slobodna... a co teraz??? kazdemu moze byt jedno co tam mam vyplne aj tak viac ako 90% ludi v tom profile len klame, tak preco ja by som mala tam mat pravdu???

a inak aj moj drahy tam ma ze slobodny a vobec to neriesim...

andy

Baby, tak z tohto by som si ťažkú hlavu nerobila. Ktorý chlap sa rád chváli tým, že je zadaný? Len nech si frajeruje, skôr by som nenápadne zistila jeho meno a občas sa kukla, že čo si s kým píše

možno

mozno mas pravdu, v podstate si to nemusel uvedomit, alebo to tak neberie.

ale na druhej strane, prečo by mal mat problem tam uviest zadany? ked by bol zenaty, co tam napise?

3nt

co ja viem baby.ja si mylsim ze chalani ani zdaleka takto nepremyslaju.nemyslim si ze to tam musel dat zrovna preto aby uputal baby.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zatajuje vzťah? - Fórum - ZDRAVIE.sk