Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerne vzpadavanie vladov

Príspevok v téme: Nadmerne vzpadavanie vladov
nomore3

Zdravim..Mam problem tykajuci sa vypadavani vlasov..Mam 22 rokov a asi 2 roky s prestavkami mi padaju vlasy..problem je ten,ze v poslednom case je to uz take intenzivne,ze su vyslovenie velmi riedke,az mam strach ci mi nieco nie je zo zdrav.hladiska..na preventivke som bola v lete,vsetko OK..pouzivam asi od leta Vichy sampon proti vypadavaniu,jem vitaminy proti padaniu vlasov..moze to byt tym,ze uzivam antikoncepciu?uvazujem o ukonceni jej uzivania..najma kvoli tomuto problemu..Pliiiz,poradte..dik

llita

Užívala som HAK asi 8 rokov,mám pocit, ze vlasy nato že ich mám riedke a krehké boli O.K.! Skôr mi prekážala neskutočná náladovosť a depresívne nálady, mám pocit že aj po roku vysadenia sa telo z toho spamatáva...A práve teraz mi dosť vypadávajú vlasy, musím si to odsledovať, či to bude len sezónne, lebo v lete

usmev

dievčatá,môže to byť antikoncepciou, lebo je hormonálna.Je to však individuálne.Treba skúsiť prírodný šampón,aby ste nedodávali do vlasov ďalšiu chémiu,vtierať do vlasov First alebo Activator a vnútorne brať Nature-min,čiže minerály.Môže to pomôcť.

neva

babi1 - neviem,ako dlho si brala Hak, že jej pripisuješ také hrozné následky, ale nemôžeš vedieť, ako by si sa cítila teraz po zdravotnej stránke, keby si Hak nikdy nebrala.
----------------------
Tiež som brala viac rokov Hak, pred 10 rokmi som ju vysadila a odvtedy mi padajú vlasy. Podstúpila som množstvo rôznych vyšetrení, všetko je v norme. Pred rokom som skúsila zase brať Hak asi 4 mesiace a v tom čase mi vlasy vôbec nepadali,avšak na svoj vek ju už brať nechcem.

sasska

No ja mam podobny problem, mne vlasy tiez padaju hlavne na jesen.Brala som aj antikoncepciu a vysadila som ju asi pred mesiacom a nic sa nezmenilo. Problem vsak je ze mi tie vlasy padali uz aj predtym ked som ju nebrala. Neviem cim to moze byt a tiez mi nic nezistili.

baby1

nomore3 - no moja, asi to bude tou HAK (aku znacku mas?) ...jednoducho niektorym zenam hak nesadne a potom padaju vlasy-asi ako mne, asi uz z nich nebude nic, vysadila som, ale este je to len mesiac, no zmeny nikdy... lutujem, ze som to zacala brat, hak mi znicila aj zdrave srdce a oblicky...skoda ze sa hovori viiac o pozitivach ako o negativach, myslim si ze je dolezitejsie aby bol clovek zdravy od prirody a robil pre to vsetko, co sa da, a nie na ukor postihnutia ostatnych organov (zdravia) :(( .... PS: mne padaju vlasy asi 500 za den, tak si to vies predstavit? plakat je uz zbytocne, sama som chcela HAK, tak teraz mam to co som "chcela" ....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerne vzpadavanie vladov - Fórum - ZDRAVIE.sk