Poradte prosim co mi moze byt?? :((

Príspevok v téme: Poradte prosim co mi moze byt?? :((
michaelle

Ahojte.pisem sem,lebo neviem,ci mam ist s tymto k lekarovi,alebo nie..Minuly tyzden vo stvrok mi zostalo v praci zle.Zacala sa mi tocit hlava,strasne rychlo mi bilo srdce,bolo mi horuco a hned nato zima,strasne som sa spotila a celkovo na odpadnutie,no stravila som na zachode asi polhodiny a nakoniec som isla domov.Zostala som doma cely vikend,v nedelu mi uz nebolo nic,len pocit na zvracanie zostal,v pondelok som isla do prace a zacalo to znovu.Znovu rychlobijuce srdce,spotila som sa ako somar a znovu hnacka a pocit na zvracanie.Vydrzala som to,ale odvtedy som doma.Nechcem aby si mysleli ze simulujem,..moc nejem,len celozrnne chlebicky a jablka.Bojim sa ze akonahle sa najem,pojde to von..neviem co s tym mam robit,mam tabletky na zaludok a caj,ale zatial nepomaha,moze to byt brusna chripka?Hlava ma boli,ale nos mam cisty a hrdlo tiez.Pomoc prosim :(
Zacinam mat toho dost..dnes pojdem asi do nemocnice,tentokrat uz neviem ci je to stres alebo nieco ine,stale ma boli na hrudniku a zacina ma uz aj hlava.Kazde rano mam hnacku ale len rano aj s pocitom na zvracanie.A to potenie neprestava,ked sa spotim,mam studene ruky aj nohy.Myslite ze by to mohol byt aj nejaky virus?zevraj v praci vsetci kaslu a boli ich hlava..ja uz naozaj nemam ponatia co mi je :( pomocccc:((

Navy

Michaella. RNG má pravdu. Len v prípade, že by to po nejakom dlhšom čase neprechádzalo, tak by som pripustil aj možnosť tej ortuti.

michaelle

Presne to mi hovori aj moj priatel..presne..stresom a panikou nic nevyriesis..v podstate cez den sa citim fajn.Aj zaspat dokazem lahko,ale nieco ma prebudi..nieco comu sa nedokazem branit :( skoda ze neviem ci to je moj strach ci to je z nejakej choroby..a ty preco mas tieto stavy?tiez mas problemy so spankom??30rokov??to snad nie..:(

RNG

Kedze sa ti to zjavilo nahle, nepredpokladam, ze to je z ortuti, take zamorenie sa ortutou neda odrazu dostat, len keby si ju doslova zjedla.
Ale prudko sa mozu odrazu prejavit virusy, potravinove nakazy(salmonela, escheria coli, listeria)takze ak si mozes zohnat extrakt z olivovych listov, GSE alebo oreganovy olej, tak by som ich pre istotu zobral A pripadne si aj precistit creva zmesou psylia a collostra(lyzica psylia do nej vysipat 15 kapsul collostra, pridat 2 deci voidy, zamiesat a okamzite pit, kym to nezhustne. Po dvoch hodinach zobrat probiotika s jablkom. Po osmych hodinach zopakovat. Za den -dva by to malo vytlacit nakazu z criev a zaroven absorbovat toxiny(ked to bola potravinova nakaza)
Virusy zase odidu za tyzden-dva viacmenej sami, proti nim sa postupne telo ubrani obvykle
Inac extrakt z olivovych listov(*3x750 mg 20% oleuropeinu) alebo silny caj z lapacha(Pau D' Arco) su silne antiviralne, tak isto velke davky neutralneho vitaminu C, astragalus a baza(eldeberry, sambuca)

Navy

Michaella. Vprvom rade sa ukľudni. Ja také stavy, ako máš Ty, zažívam bežne už tridsať rokov, takže ešte máš čo doháňať.

Navy

Michaella. To, čo vymenoval RNG, sa všetko môže prejavovať aj pri otrave ortuťou. Aj panická porucha sa pri nej môže prejaviť. Môže a nemusí. A ako sa dostáva ortuť do tela? Z amalgámov, potravín, zo vzduchu, z vody. Ak nerátame výrobné procesy, kde sa môže vyskytovať.
Pozri si stránku derealizacia.wgz.cz