Poradte prosim co mi moze byt?? :((

Príspevok v téme: Poradte prosim co mi moze byt?? :((
michaelle

Ahojte.pisem sem,lebo neviem,ci mam ist s tymto k lekarovi,alebo nie..Minuly tyzden vo stvrok mi zostalo v praci zle.Zacala sa mi tocit hlava,strasne rychlo mi bilo srdce,bolo mi horuco a hned nato zima,strasne som sa spotila a celkovo na odpadnutie,no stravila som na zachode asi polhodiny a nakoniec som isla domov.Zostala som doma cely vikend,v nedelu mi uz nebolo nic,len pocit na zvracanie zostal,v pondelok som isla do prace a zacalo to znovu.Znovu rychlobijuce srdce,spotila som sa ako somar a znovu hnacka a pocit na zvracanie.Vydrzala som to,ale odvtedy som doma.Nechcem aby si mysleli ze simulujem,..moc nejem,len celozrnne chlebicky a jablka.Bojim sa ze akonahle sa najem,pojde to von..neviem co s tym mam robit,mam tabletky na zaludok a caj,ale zatial nepomaha,moze to byt brusna chripka?Hlava ma boli,ale nos mam cisty a hrdlo tiez.Pomoc prosim :(
Zacinam mat toho dost..dnes pojdem asi do nemocnice,tentokrat uz neviem ci je to stres alebo nieco ine,stale ma boli na hrudniku a zacina ma uz aj hlava.Kazde rano mam hnacku ale len rano aj s pocitom na zvracanie.A to potenie neprestava,ked sa spotim,mam studene ruky aj nohy.Myslite ze by to mohol byt aj nejaky virus?zevraj v praci vsetci kaslu a boli ich hlava..ja uz naozaj nemam ponatia co mi je :( pomocccc:((

michaelle

NAVY a ako? Mam take tabletky s vytazkami z valeriany,chmelu a horca na upokojenie,ale neberiem ich teraz,lebo mam pocit ze mam strasne vela liekov,ale zacinam brat dnes take podobne,co mi maju pomoct spinkat,tiez vytazky z rastlin,myslis,ze pomoze?:(

michaelle

LENCOK dakujem ti,tiez by som chcela prezit pekne Vianoce tento rok :( a nie s chorobou :( hm..je to vsetko zvlastne.jeden den je clovek zdravy a svet je gombicka a druhy den bum a vsetko je prec..:((

alicia

michaelle,nečítala som celú diskusiu, preto neviem či ti už niekto poradil aby si šla na endokrinologické vyšetrenie. Ak nie, mala by si si dať štítnu žľazu vyšetriť.

michaelle

Bola som 2krat,najskor na pohotovosti a potom u normalneho a dostala som tabletky na zaludok jedny proti nevolnosti a napinaniu na zvracanie a druhe take co sa pouzivaju aj pri vredoch a helikobakteri,ale zatial moc nepomaha..hlavne by som brala prespat tu noc celu este 2tyzdne,musim chodit do prace a rano to potom nezvladam a uz mam z tych chorob co mi mozu byt v hlave poriadny mismas:( keby som tak bola doma na sk,aspon by mi spravili nejake testy alebo co :((

lencok1

no mishelka je to jedno s druhym a tretim, presla som si tym...musis sa komplexne liecit, nepojde to zo dna na den...a kde zacat? to je tazko takto povedat, ja nie som odbornik, ale dolezite je, aby si sa k dobremu odbornikovi dostala, ten zhodnoti celkovo tvoj zdravotny stav...DRZIM PALCE! A vyhni sa stresu, to ti zato nestoji!
RNG to vystihol...