Poradte prosim co mi moze byt?? :((

Príspevok v téme: Poradte prosim co mi moze byt?? :((
michaelle

Ahojte.pisem sem,lebo neviem,ci mam ist s tymto k lekarovi,alebo nie..Minuly tyzden vo stvrok mi zostalo v praci zle.Zacala sa mi tocit hlava,strasne rychlo mi bilo srdce,bolo mi horuco a hned nato zima,strasne som sa spotila a celkovo na odpadnutie,no stravila som na zachode asi polhodiny a nakoniec som isla domov.Zostala som doma cely vikend,v nedelu mi uz nebolo nic,len pocit na zvracanie zostal,v pondelok som isla do prace a zacalo to znovu.Znovu rychlobijuce srdce,spotila som sa ako somar a znovu hnacka a pocit na zvracanie.Vydrzala som to,ale odvtedy som doma.Nechcem aby si mysleli ze simulujem,..moc nejem,len celozrnne chlebicky a jablka.Bojim sa ze akonahle sa najem,pojde to von..neviem co s tym mam robit,mam tabletky na zaludok a caj,ale zatial nepomaha,moze to byt brusna chripka?Hlava ma boli,ale nos mam cisty a hrdlo tiez.Pomoc prosim :(
Zacinam mat toho dost..dnes pojdem asi do nemocnice,tentokrat uz neviem ci je to stres alebo nieco ine,stale ma boli na hrudniku a zacina ma uz aj hlava.Kazde rano mam hnacku ale len rano aj s pocitom na zvracanie.A to potenie neprestava,ked sa spotim,mam studene ruky aj nohy.Myslite ze by to mohol byt aj nejaky virus?zevraj v praci vsetci kaslu a boli ich hlava..ja uz naozaj nemam ponatia co mi je :( pomocccc:((

michaelle

Aky je rozdiel medzi psychiatrom a psychologom?takze vsetko je to v mojej hlave,v mojom podvedomi..moze to by z mojho detstva..?aj ty si mala tazke zivotne situacie?musela si to vsetko povedat doktorovi?takze sama sa z toho asi nedostanem :(

monika9

od kedy beriem lieky tak stav sa mi zlepsil,len obcas ma prepadne ten divny nevysvetlitelny stav,fakt uz len vynimocne ma to chyta.....nedoporucujem pit alkohol,kavu,cierny caj....aspon ze ma to nechytilo na vyske,ale aj teraz je to des mat z nicoho nic takuto chorobu...snad to raz odide jak aj prislo....

monika9

tie lieky ti to mohli vyvolat ale pricina je niekde inde,hlbsie v tvojom podvedomi...Ja chodim k psychiatrovi ale na terapie nechodim,beriem lieky,vitaminy....No ja mam tie stavy rozne,nemaju ziadnu pricinu,chytia ma vzdy necakane a trvaju aj cely den,vtedy mam pocit ze mi prestava byt srdce,palenie na hrudi,navali tepla a pritom mam nohy jak lad,triaska

michaelle

Takze tie tabletky to mohli vyvolat..mala by som ich ukazat lekarovi?A v akych situaciach tie stavy mas?Aj viackrat za den?Ja sa vtedy citim ako blazon..doslovne..bojim sa,ze som sa zblaznila a vtedy je to este horsie..co sa to s nami deje?:(((a chodis k psychologovi este?

monika9

doktor ti predpise lieky aj v anglicku....kofein vo velkom mnozstve privolava uzkost...najhorsie je ze to vsetko mas len v hlave len to odtial dostat......tie uzkostne stavy su strasne,stale mam pri nich pocit ze urcite umriem...uz mi bolo celkom fajn a zrazu sa to vratilo....

michaelle

LEERKA-nebrala som ich naraz.Antibiotika som vysadila na konci septembra.Mala som ich brat dlhsie.Ale zacala som mavat bolest pri srdci,tak som ich vysadila,lebo som sa bala.A klby ma prestali boliet.Len niekedy ma bolia,hlavne ked mi je zima.tabletky na chudnutie som zacala brat teraz na zac.novembra.Odkedy sa mi to stalo v praci,uz ich neberiem,lebo si myslim,ze mi asi ublizili.Ale ked rano idem na WC hlavne citim ze mi rychlo bije srdce a ze je mi zle presne ako vtedy a potom mam velku potrebu.Je to nieco ako strach pred velkou potrebou,lebo vtedy mi to pripomina to,co sa stalo v praci.A z toho ci mi nahodou nevznikla nejaka uzkostna porucha alebo nieco take :(( ake beries probiotika?

MONIKA myslis,ze to mohli vyvolat tabletky??alebo zeby na mna ucinkovali lebo to mam stale v tele?

MILOS - viem,ze mas pravdu.Ale je to tazke.Pozerala som volne miesta,vsetko je obsadene.Prvy termin na kompu je 15.12.a do 5.1.by som sa musela vratit,lebo priatel musi nastupit do prace.a ako je to s doktormi teraz cez Vianoce?asi nebudu moc ordinovat,mozno by som stihla 1 sedenie u psychologa :( ja sama neviem co mam robit citim sa so zviazanymi rukami..preco to vsetko musi byt tak tazke..to co si prezival muselo byt strasne..chodievas este k psychologovi alebo beries lieky?inak,ty si nepijaval kavu?citala som na nete ze kofein moze toto vsetko vyvolat a ja som aj v den toho soku v praci brala tabletky na chudnutie s vysokou davkou kofeinu..

monika9

ako milos aby si si nahodou nemyslel ze som to pisala zo zavisti,to nie,ja tiez relaxujem a nie som na pn-ke cize nedostavam ziadne peniaze....

monika9

nebyvam sama ale v podstate som doma sama cely den,muz je v robote...predtym musel prist domov lebo som mala paniku ze sa udusim a nemohla som byt sama...toto uz ako tak preslo.....robotu som mala narocnejsiu v tom ze som musela dost cestovat a to by som sama este stale nezvladla....relaxujes v rakusku?? a kto ti to sponzoruje milos??

leerka

MICHAELLE, noneviem ale myslim, ze to moze mat neaky suvis aj s tymi tabletkami, ked si brala antibiotika a aj tie tabletky na chudnutie, jednoducho sa mohli zle skombinovat a bum, telo zareagovalo takto,,,,, a mne byvalo este strasne horuco pri srdci, ako keby som mala dostat neaky infarkt, to bolo nieco strasne, ale tak snazila sm sa potom do seba dosat jedlo, aj ked ma z neho napinalo, tak som sa prinutila a aj jtie probiotika mi pomohli, lebo su urcene na liecbu po uzivani antibiotika aj uupravuju traviaci system, uzivam ich tyzden..... a uz som ok, dufam