kedy....?

nikki

Este ti odporucam posnazit sa prist o panenstvo este pred prvym vysetrenim,lebo panny sa vysetruju cez konecnik:-) ale doktor na teba urcite da pozor , aby nebolelo.Tak vela stastia.

pusa

to je podľa mňa hlúposť prísť o panenstvo s tampónom..to by musel mať aspoň 12cm:)) teda o takom prípade neviem..a prečo si to mylsíš?

johi

ten prstek bude sranda.
Ale este nieco sa chcem spytat.ked som pouzivala tympony tak som mohla pristo panen....
lebo on asi cez ritku zisti,ci som panna alebo nie - aby si nemyslel,ze som mu klamala alebo co.

dagmar

Z gynekol. prehliadky naozaj nemusite mat ziadne obavy, strach, stresy, nocne mory a pod. Na "koze" je denne X dievcat a zien a pravda je taka, ze ci zena gynekologicka, alebo muz gynekolog, sa zameriavaju vylucne na pracu (samozrejme, ze zrejme existuju aj vynimky - ako vsade). Je to len praca a ak to tak budete vnimat aj vy z vasho pohladu, usetrite si naozaj zbytocne stresy. Tak teda johi, ziaden strach, tremu nechaj v cakarni a az budes "na koze", sustred sa napr. na strop :)

loli

Ale to si tam dáš na seba takú zásterku. On abo ona ťa bude vidieť iba na koze, keď tam budeš ležať. Nie je to také hrozné.

pusa

vies co? myslim, ze ano. si predsa žena a my sme silne!:) si nevieš ani prestaviť ako som sa ja bala a triasla!! a ked to bolo za mnou, tak som si povedala, ze naco som sa strachovala, ked to bolo uplne v pohode..ja chodim k ženskej..