Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jogurt Activia

anjelik9

nemám ale aj tak mi niektoré potraviny vadia aj ked na ne alergicka nie som preto môžem bud konzumovat s tym že budem mat potom traviace tazkosti abo to riešiť laktazanom popr bezlaktozovym mliekom

eni

anjelik9 a ty máš alergiu na laktozu? no toho sa bojím ale napr mlieko a iné jogurty ani šľahčka mi problém nerobia len teda hlavne v tom teplom stave ako smotana varená ale aj ked si dá šľahačku do cafe :D ale tie jogurty mi nerobili nikdy problémy...a inak obyčajné studené mlieko zbožňujem tak dufam že s tým mať problém nebudem :/ ale ani kakao nemôžem :((( presne su to krče ...

anjelik9

možno ti vadi laktoza ja napr tiež take veci ako mlieko smotana šlahačka a tvaroh pomazanky a pod nemožem po to u mna pôsobi ako prehanadlo a v teplom stave ešte aj krče

eni

zuzkabe: fu tak to si mala horšie no mne to potom prešlo :D ale ja mám také prehánky ked zjem napríklad aj jedlo v ktorom je smotana nejaké omáčky a tak...neviem prečo? že by to bola nejaká alergia abo čo? fakt netuším...mamina mi hovorí že z tej smotany je to normálne...ale mne to tak nepripadá :D

zuzkabe

eni
ja som raz tiež po jogurte dostala hrozne krče a hnačku, ale nakoniec som zistila, že to nebolo z jogurtu, ale bola to črevná chripka.
tebe to potom prešlo?

eni

no tak dovolím sa zareagovať na túto tému pretože mám neskutočný zážitok nedávno som si kupila aktiviu ( predtým som s nou bola spokojná) ale kupujem ju len raz za čas ked je v akcii :D väčšinou mám radšej acidko...a dala som si tu bielu aktiviu po raňajkách a ked som sa naobedovala zrazu asi po hodine ma prepadli hrozné krče v bruchu a bolesť mala som pocit že sa mi črevá nejako tam točia :D poviem vám ľudia už v živote ten jogurt nekúpim! takú sračku som z neho chytila!!! neviem či je to normálne ale inak nemávam problémy z jogurtami inými...

RNG

Chod na Google.com a zadaj slova yogurt starter, a vijde ti hromada zdrojov a roznych znaciek.
Viaceri zo Slovenska dnes napr kupuju z iherb.com lebo ti posielaju na Slovensko najlacnejsie a ich ceny nie su zle.Maju hromadu rozneho tovaru od desiatiek roznych vyrobcov.Ti maju aj celkom dobry starter, Yogourmet.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jogurt Activia - Fórum - ZDRAVIE.sk