Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má niekto skúsenosť s internetovou lekárňou Docsimon.sk?

66666

dakujem Vám za rady tiež som si to myslela,ale pre istotu som sa k tomu aj ja pripojila,už som si aj ja objednavala vyrobky od RNG,a hlavne probiotika,a musim povedat,že dat za dobre probiotika cenu 199,-sk za 100ks tabliet,je ozaj dobra cena,a ked k tomu isla este cena za postovne,aj tak ta cena bola super.I ked viem že teraz ta cena tých probiotik je vyssia,ale stoja za to.Dakujem

pharmi

Rapidne zvysovat ceny mozu jedine lekarne,ktore sa nachadzaju vo velkych obchodnych domoch,ako je napriklad lekaren v Auparku.Pre porovnanie oproti beznej lekarni tam stoji jeden druh koenzymu okolo 1000sk,zatial co v mensej lekarni,ktora musi tahat ceny dole kvoli konkurencii,tam stoji ten isty 600sk.

RNG

lekarne maju vyssie naklady, ako internetove obchody. Naviac kupuju povacsine od dealerov, co zvysuje celkove cenu.Mnohe internetove obchody(aj moje boli) kupuju tovar aj priamo od vyrobcu, co je najlacnejsie a pre to ich ceny mozu byt ovela nizsie(ked nie su pazravi...)

66666

ahojte..ludia piste,pretože aj ja si tam chcem objednat tabletky Candivac stoja 377,-sk a v lekarni až 650,-sk.
A tiež tuto temu posuvam vyssie.piste piste.dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Má niekto skúsenosť s internetovou lekárňou Docsimon.sk? - Fórum - ZDRAVIE.sk