Neustale sa mi robia pupaky na tvari, mam toho plne zuby

simka111

Ja už nemám slov na tu mojú pleť, rano som mala dobru pleť, pridem domov a krásne 3 podkožne vyrážky svietia na tváričke... je to hrozne..už na to nemám nervy :(
Jem celkom zdravo, raňajky vločky, škola banan,jogurt alebo chlieb s pšeničnými kličkami,doma obed väčšinou polievka, zemiaky cestoviny, ryža... mäso jem 1-2 krát do táždňa, vypražané jem maximalne na sviatky, čokoládu sem-tam, akuraát cez vikend to zvyknem prehnať , dám si krupicu, koláče... ale ved nie je spravodlive, že niekto môže žrať čo chce, nestará sa o leť a ma ju zdravú.. ja sa sanžim jesť zdravo, niekedy sa už cítim ako blázon pri plánovaní jedálnička, dávam peniaze na kozmetiku, starám sa o nu a aj tak je to na nič...... :(

pretty

ahojte...ja som mala tiež niekedy dost vyrážok a hlavne posiatu celu bradu...ale začala som piť žihlavovy čaj on prečistuje krv.a tak aspon dve šalky denne viac by sa ževraj ani nemalo..skuste aj menej sladkosti a vypražane ...tak trošičku zdravšie.. nedávam si na tvar žiadnu kozmetiku akurat použivam ryor(penu)a na vyražky ak mam tak gafrovu masť(ale ževraj sa už z nej aj vysypali ) tak pozor na každeho to asi vplyva inak..alebo potom už len kožna.tie vodičky všeliake zaberu ale ked prestanete použivať je možne že sa to vráti spať..veľa štastia :)

GreatBiGMout

Ja som prestal pužívať všetku kozmetiku a všetko ... navyše uš nejem sladkosti tak vela :D... a uš mi všetko mizne spokojnost ... mám 16

A*NINA*A

Ja by som veľmi poradiť asi nevedela. Práve teraz si čítam rôzne fóra a mám na čele zubnú pastu. Nie že by som mala veľa vyrážkov (Asi to bude tým, že pravidelne používam kozmetiku značky *riflame. Myslím, že je to veľmi kvalitná kozmetika a pomáha.), ale jeden mám na čele medzi obočím ako taká Indka. Je to hrozné, nemôžem sa na to pozerať.

tpch

kikcula, pises ako Tatar...Co si chcela povedat tou Amikou? A hlavne: odpovedas na prispevok z maja, myslis, ze to dotycna cita?

cherryR

možno by si mohla skúsiť chodiť pravidelne ku kozmetičke na čistenie pleti...mne to pomohlo dosť...už ani zdaleka nemám toho toľko ako kedysy...

Urgentne

Ahoj Pupacik, a vitaj v klube!nazaciatok trosku "education", preto ze si teraz v puberte a blaaablaaa blaa ti hormony sposobu nadmernu tvorbu mazu na pokozke do kt. sa dostane bakteria kt.sposobi zapal a pupacik je na svete...preto masticky,kremicky,masky,stavicky nanajvis pomahaju hojit tieto pupaky a rozlisuju sa medzi sebou tym ze jedny to dokazu rychlejsie alebo spolahlivejsie no nikdy nezabranuju tvorbe kt. ma za nasledok nadmerne mastenie pleti,inym slov ak sa chces zbavit akne nadobro a uz viac nemat co liecit musis zastavit tvorbu mazu na pleti a to ide dvomi cesta:1.Antikoncepcia su take co nato neucinkuju a su take co su nato urcene u gynekologa tereba povedat ze chces na plet ja som zacala pred mesiacom s Minervou a udajne po 3.mesiacoch nemam mat na pleti ani pupak preto ze tato antikonc. obsahuje dve hormonalne latky kt. maju za nasledok zastavebia tvorby nadmerneho mazu na pleti a tak pupaky uz nebudes mat z coho,ja to uzivam akurat dnes mesia a ako prve som sa zbavila velkych pupakov(naliatych) zostali uz len male a tie maju este 2 mesiace cas zmiznut!!2.cesta je Roaccutane,urcite si o tom pocula je to velmu silny liek s asi 98% percentov uspenostou ta viliecit do poslednej bodky no ak niesi ten pripad co mas akne v (pre dermatologicku)vaznom opakujem naozaj vaznom stave o com sa moja nedala presvedcit :DD tak ti to nepredpise..akurat si sa oboznamila s jedinimi dvoma cestami v dnesnej dobe ako sa zbavit akne a nie akne len stale liecit...dufam ze moj clanok chapes a ze ti pomohol sa vidat spravnou cestou :DD