Neustale sa mi robia pupaky na tvari, mam toho plne zuby

Deni 5586

inak aj ja mam pupaky ale mam este len 13 kazdy mi hovori ze to prejde same ked budem starsia ale dost mit o vadi väcsinou si ich vytlacam viem ze by sa to nemalo ale zase s hnisavymi pupakmi do skoly ist nechcem tak mam skoro sade chrasticky od pupakov a vyzera to hrozne :(

marika9999

karioll
plne s tebou súhlasim.Problémy na koži sa objavujú vždy, ked ide o problemy s travenim.Preto je dôležité vyriešiť prvotný problém. Výražky sú iba dôsledok a rozne mastičky len čiastočne tlmia tieto dôsledky. Je potrebné poriešiť hlavnú príčinu - zlepšenie trávenia, detoxikáciu organizmu a samozrejme zlepšiť imunitu.
Sú na to dobré i prírodné doplnky výživy, ktoré problém vyriešia a hlavne, neobsahujú žiadnú chémiu.

Karllll

že alpu ? no vieš príípravky s alkoholom súú účinne ale možu po nich byt aj alergie a ešte večšie množstvo pupákov

lolofonka

ja mam osvedcenu alpu...vyrazku vysusi a po 2 dnoch po nej nie je ani stopy...pred tymn ako som ju zacala pouzivat mala som vyrazok plny xicht a teraz uplne minimum...ale samozrejme sa mi robia stale...neviem ci je to spravna volba ale mne sa to urcite po nej zlepsuje...

bubula

karioll - ciastocne mas pravdu... podiela sa na tom vraj aj strava alebo travenie ako take... lenze ako a co tam riesit? ak by to bolo stravou... upravit jedalnicek? ako? s travenim problem nemam... aspon o tom neviem teda.

bubula

Jaj, mam ten isty problem, lenze mam 24 rokov! Beriem aj antikoncepciu a nic sa s pletou nezlepsilo. Zhadzujem to na genetiku. :) O plet sa staram, osetrujem, odlicujem, pletova voda... vsetko. A aj tak sa trapim.

karioll

na tvari,respektive na kozi ako na najvacsom organe sa objavia vzdy nejake problemy,ked ide o problemy s travenim,tie treba vyriesit,cize pricinu a nie dosledok, vselijakymi vodickami a mastami

Andulina

Ahoj tak ja mam ten isty problem... skoro kazdy den sa mi vyhodi nejaka vyrazna vyrazka... zatial najucinnejsie sa ich zbavujem pomocou TEA TREE oleja 100 percentneho... natriem si to vyrazku ono ju vysusi a potom zmizne... =).. tiez som uz skusala rozne pletove vody a kremy ale nijak moc nepomahali..raz mi mamina kupila z lekarne take tabletky( dost drahe)... na krasne vlasy, pevne nechty a zdravu plet.. neuveritelne mi zabrali a vyrazky sa mi postupne stracali... ani vlasy mi uz tak moc nevypadavali...

sade8

no ja som mala zinerit - teda chodila som ku koznej a predpisala mi kadejake blbosti od zineritu - teda od lokalnych antibiotik az po celkove -a vysledok - no samozrejme po ich vysadeni sa to znova vratilo

mamba:O)

Mala som tiž podobný problém ako ty!!Vyrážky som si vytláčala,ale to mi moc nepomohlo,pootm očervneli a zvýraznili sa...!..Napokon som sa rozhodla ist ku dermatologičke,a tá mi predpísala ZINERIT,je to fakt zázrak....Ale je to iba na lekársky predpis,pretože je to antibiotikum...ale je to naozaj velká pomoc...A všimka som si že vyrážky postupom času sa prestali objavovat:))