Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyriesi to utek z domu?

Príspevok v téme: Vyriesi to utek z domu?
karolkaa

ahojte.mam jeden problem s mojimi rodicmi mam 17 a oni ma nechcu pustit nikam do 22:00..je to strasne pretoze vsetci uz chodia na diskoteky von,mne dokonca nedovolia spavat ani u kamaratiek.no proste nic..ak pridem o 5 min neskor domov mama ma uz vyzera z okna je to na zblaznenie..a ked sa s nimi o tom chcem rozpravat tak mi povedia ze prtoste nemozem a hotovo!je to strasne vsak som mlada baba z blavy my tym zijeme vsetci moji kamarati..len ja tvrdnem doma,len aby mama bola spokojna aj s otcom ze ich 17 rovcna dcerenka je doma...a pritom som ich v minulosti nikdy nesklamala..vseci ma nahovaraju aby som jednoducho odisla z domu vecer ze akoze idem ku kamoske a o tekej 22:00 by som im zavolala ze s kym som a ze sa nevratim dnes vecer domov ale az o takej3:00 napr..ze u nich to tak fungovala ze rodicia im najprv strasne vynadali ale ze si casom zvykli..mimoch za polroka mam 18..cize uz nesom nejake pojasene male decko..len ja sa bojim aby som nedopadla zle...co vy na to?ja uz nevladzem ked sa s nimi nemozem rozpravat o nicom inom ako o skole.......

celebrita facebooková

Našim zvykne prepnúť na mozog, keď som napríklad na návšteve doma. Bola som si o takej šiestej večer v zime niekde nakúpiť. Že ako to, že chodím večer von po tme??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D a či ja neviem, že po tme chodiť nemám? Mám 35 :) nebývam s našimi :) ale na návštevy chodím a vždy ma niečím prekvapia :) to snáď človek ani nemôže brať vážne :) Keď som kedysi bývala s nimi a robievala som poobedné, tak im nevadilo, že po tme chodím :) lebo to som išla z roboty, tak to bolo O. K. a mala som 18 :) Už len čakám, že najbližšie mi strčia do úst dudel a dajú plienku a uložia ma do kočíka :)

Pat Ka

Ja mam 16 byvam u starkych lebo rodicia ma opustili uz ako babo..mam vychadzky len do 4 poobede musim vsetko hlasit a je mi z toho strasne ze nikam nemozem ist..takze v tom ist nie si sama

0vecka

akoze ok stara tema ale pride mi to na hlavu ked ma 17 rokov aby ju drzali doma. Uz musi mat predsa vlastny rozum. Na jednej strasne sa mozno niektori rodicia boja ale na druhu stranu takto z nej moze vyrast nesamostatna osoba. sak v 17tich idu uz niektori na vysku na intrak atd... a imho nebudem jediny kto ma skusenosti ze prave tie deti ktore boli drzane na kratko robia vylomeniny.

Podla mna taki rodicia nerobia bohvie aku robotu co sa vychovy tyka...a dost ma pobavil komentar nejakej mamicky ze je pouroven jej dcery si ist niekam sadnut... :-D

anonim#

Ja mam uplne na p zivot mam len 13 a som celi modri rodicia ti ma ani vlasne nechceli za kazdu znamu len krik bitka atd (okrem 1,2)pre kazdu somarinu ide im iba o skolu a vobec ich nezaujimam mna us zivot nebavi proste vsetko v riti chcem rychlo skapat alebo utiect

Zevraj omg

Ahojte ja mam na p*cu zivot nemozem choduevat vonka a ked povedia ze aby som isla vonka tak nejdem lebo som mala naj.kamaratku a ta mi odisla tak sa mi zrutil celi zivot ja som chcela ujt ale nwm kam pojdem uz som bola aj ustave a doma ma to tu nebavi ja uz nechcem zit ked idem do skoly tak skole je to este horsie ako doma jedno si zelam aby som uz nezila nechcem aby som bola doma uz nechcem byt nigde kazdy kamarat kamaratka ma nehali samu .....len tolko poviem mam 16 rokou a takyto skurveny zivot som si nepredstavovala

Skkll

ahoj takze ti nieco napisem :P mam 20 rokov pracujem a ked chcem ist vonku musim rodicom povedat kde a skym... Nemozem spat u ziadnej kamosky lebo hned zistuju u ktorej .. Uz viac krat som aj utiekla a poviem ti aj sa oplatilo uvedomili si ze mi nemozu nic zakazat a ze nie som mala .. (to ti ako neradim) :D takze nie si sama co to ma tazke .. bola som na diskoteke prvy krat v 18/19 uz nepametam ..

Scotch

ahoj karolkaa, necitala som predosle prispevky, ale napisem ti ako som to mala ja... este aj v 18tich rokoch som musel byt vacsinou o 21:00 doma, no niekedy om mohla az do 21:30 :) nikam som nechodila, hned po skole domov, obcas som sla s kamaratmi po skole este do mesta, ale malokedy, aj za to sa mama hnevala... proste ako ulitnik som bola, nikam som nemohla chodit... ale teraz viem ze scasti to bolo aj dobre.. sice by som to neaplikovala na mojej dcere az v takej miere ako moja mama na mna, lebo to uz bol extrem (ver mi), ale urcite si z toho nieco vezmem.. chodila som na gympel, teraz som na vyske, tkze ucila som sa dobre, nikdy som nefajcila, nepila..mala som asi dvoch kamaratov, s ktorymi som sa videla obcas aj mimo skoly (fakt len obcas) a ostatne boli len spoluziaci, videli sme sa len v skole..tiez som z toho bola predtym znicena, ale prezila som a som tu..a som rada ze nie som pripecena ako dnesne 14 rocne dievcata co nevedia co so sebou na diskotekach..

teraz som na VS, v prvom rocniku som chodila aj na diskoteky niekedy, ale pocviem ti, veli rychlo ma to prestalo bavit.. radsej idem do mesta s niekym len tak na kofcu a pokecat.. neboj, ked (ak) budes na vysokej parkrat sa pojdes vysantit a velmi rychlo ta to prestane bavit :)

skus sa nad to povzniest, nezmenis to, prezijes to, nie je to tragedia, ver mi :) drzim ti palce.. a kamarati by to mohli tiez pochopit..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyriesi to utek z domu? - Fórum - ZDRAVIE.sk