Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

značka púdru

krisstin

karolinka napr.od spominaneho Astoru je nabledší odtieň 002 (nie 001)a najtmavší je 003, myslím že už je aj 004.Aj ja mám dosť často problém s odtieňmi, ale aby som sa vyhla tomu prebledlému výrazu tak si na spodnú čast tváre nanášam bledší odtieň a líca, noštek a bradu prepudrujem o odtieň tmavším. Prípadne použi aj nejakú jemnú farbu na líca.

lasička

inak, ked uz je rec o pudroch, aky je to transparentny puder? to je ten biely, teda ten co na tvari nema ziadnu farbu? napr vichy ma taky, ten dermablend. :)

karolinka25

a co sa tyka odtienu ako si ho vyberate? ja som velmi bleda, kazdy mi je tmavy, ale zase si nemozem dat ani ten najsvetlejsi, pretoze tvoja prirodzena farba velmi ovplyvni aj vysledny efekt, no a s tym vyzeram, ze som uz po smrti

krisstin

ja už dosť dlho používam od Astoru - Antishine - stojí 160 Sk čo je celkom v poho cena. Je to síce kompakt.púder - ale pokiaľ takýto púder nanášaš veľkým štetcom tak sa nanáša rovnako dobre ako sypký púder a tvár nie je fľakatá.

karolinka25

ja ani neviem, aka to bola znacka...zatial som mala len jeden sypky, pred tym same normalne, kompatkne, ale ked to porovnavam, mam pocit, ze sypke sa ovela lepsie prisposobia pleti a rovnomernejsie nanasaju...no mne vyhovuju viac...nebola to ziadna z tych "znamych" znaciek...ani maybelline, ani max factor, nic take..kupovala som to v takej zasitej drogerke, ak viete co myslim...chcem len poradit, ak mate teda nejaku skusenost s tymto, ktory je na tom kvalitou dobre s dostupnych znaciek:) dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

značka púdru - Fórum - ZDRAVIE.sk