Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Steňa

Príspevok v téme: Steňa
boris.a

Ako som si vsimol, tak sa v poslednom case sa z tohoto fora stalo aj veterynarske forum. Skusim to teda aj ja vyuzit. Dostal som prednedavnom k narodeninam male steniatko - pravdupovediac ani neviem co to je za rasa :D Ma taky splosteny nos. Je flakate a male. Mislim, ze to bude maly pes ked virastie. Ale na tom my nezalezi. Nema ziadny problem, len sa chcem spitat, ci je NORMALNE ked steniatku hrozne pachne z papulky? Ja neviem, moze to bit stravou? Zebi mu predchadzajuca majitelka kupavala smejdove krmivo? Som prvochovatel. Ale co viem, iny psi - uz dospely, nepachnu? Co mam s tym spravit?

doll2222

no ja mam 1,5 rocneho cavaliera:D nevem ci nemas toho isteho:))) a jej pachne z hubky stale..nie tak hrozne ale asi tak trochu viac nez je standard...ale tie granuile su dobre..a dvaj mu jest tak 5 x denne..asi kazde 3 hodinyk..ale len takk 5-6 granuliek rozmocenych..drzim palce:)

lenkal

mam taky isty problem so steniatkom a dočitala som sa ze pri vymene zubkov je to normalne ze potom sa to vrati do normalu len na tu sravu treba dat pozor

psickarka

no tak nebude to az taky zapach ako z maska...ja davam mojej granulky a necitim nejaky zapach iba taky po granulkach =) ale ako som hovorila kup jej zuvacie kosticky...a taketo veci aj to tomu dost vyrazne pomoze

boris.a

aha..ok, tak uz konzervi obmedzim :D a ten pach bi potom mal prestat? ked zacne zrat tie granule? lebo aj u zverloekara som bol, ale vsetko bolo ok...ale je to fakt neprijemni zapach :((

psickarka

noo do urciteho veku papa mliecko od maminy, neskor chovatel moze dat aj granulky a ine maskrty...najskor sa graulky namacaju do vody, pekne zmaknu a steniatko s nimi nema problem, neskor ked mu narastie viac zubkov alebo uvidis ze sa s nimidokaze popasovat aj ked uz niesu namocene mozes davat suche

psickarka

steniatko by malo byt pri mamicke minimalne do 6 tyzdnov...a ak mozemvedeit preco nedavas granulky?tokludne moze mat aj z toho maska ze mu to v zubkoch ostava a potom to zapacha

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Steňa - Fórum - ZDRAVIE.sk