"poťahovačky" s profesorom !!!

Príspevok v téme: "poťahovačky" s profesorom !!!
machulka006

Pred pol rokom som mala niečo s jedným profákom na škole. Je odomňa o osem rokov starší (v tom čase ja-16, on-24). Nechodili sme spolu, ale každý deň sme si písali, vždy cez prestávku ma volal k sebe do kabinetu, bozkávali sme sa iba raz...on to tak zariadil vtedy. Strašne ma však sklamal. Nasluboval mi toho moc vela a nakoniec to skoncilo tak ze si nasiel dievca-babu ktora akurat zmaturovala u nas na skole. To bola pre mna velka rana, a dost dlho som sa nevedela dat dokopy.Teraz ma priatela-som velmi stastna,no niekedy sa pristihnem pri myslienkach na toho profaka, a je mi stale luto ze to tak muselo skoncit. Priznam sa, tie stavy vtedy, bolo to hrozne, par krat som sa aj "rezla", ale to je uz za mnou...
chcela by som pocut iba vas nazor...
vopred dakujem...
vasa machulka...

machulka006

nie, nebol to ziadny konoradsky....a aj keby,ja ti jeho meno nepoviem, a navyse, mna neznamkoval podla ziadneho vykonu, pretoze ziadny moj vykon ani netestoval....

monci

a na akej skole to bolo nebol to nahodou konoradsky?pretoze on si na gympli v PD volal baby na polovici skols.roka do kabinetu a daval im znamky podla vykonu tak ako sa vola???

moni

NO MOJA
BUD RADA,ZE TO DOPADLO TAK AKO TO DOPADLO...ALE MOZNO SA TO ,,TVOJMU,,PROFAKOVI VSETKO VRATI A TO V TAKOM ZMYSLE,ZE AJ TU BABU NECHA ALEBO ONA JEHO A POTOM SI ZACNE S DALSOU ,,HOLUBICKOU,,A MALA BY SI SI PRIAT,ABY HO PRICHYTILI...POTOM BY UZ BALAMUTIL NIEKDE INDE..

machulka006

"sisla", napisala si to sice drsne ale je to fakt tak akosi to napisala.diky za nazor.
tahal ma za nos, ja viem, uz teraz to viem...a este taka poznamka, zase ja som neni z tych co by vsetko na nos kazdemu vesali, o tomto vedela len jedna spoluziacka inak NIKTO. mohol mat z toho problemy aj on a aj ja, uvedomovala som to aj vtedy...poviem vam, casto to byval velky adrenalin....nastiastie sme al evzdy mali stigro a nikto nas nenacapal...je ale dobre ze to skoncilo takako skoncilo, stastnou by ma neurobil...

sisla

Poznam jeden pripad študentky a profaka..potajomky sa stretavali, samozrejme on ju len balamutil, a ona sa s tým zacala vychvalovat kamaratkam..ked sa to dozvedelo vedenie skoly, hned ho vyhodili..a ona cela stastná si myslela, ze teraz sa aspon nebudu musiet skryvat..ale on sa na nu vykaslal a mal aj frajerku:) takze tak

Veronika L.

suhlasim s nazorom, ktorý si dostala od "sisla" a myslim, ze to bolo od neho dost nefer, krute a podradne a kazdopadne si mu mohla vyrobit riadny problem, mal by z toho opletacky, ale vidim, ze mas teraz priatela a si s nim stastna a to je to hlavne. Na toho profaka zabudni, raz dopadne zle a urcite sa mu to vrati ako bumerang, nemysli na neho, ale na priatela - to on ta predsa urobil stastnou a to je hlavne :)

sisla

Preboha, neviem, co si od neho cakala..ze z toho bude vzťah:)) pekne ta tahal za nos a ty si mu hlupucka pekne na to skocila..nikdy si nezacinaj s profákom! bud rada, ze mas teraz chalana a nemysli na toho idiota!