Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zufala.....:((

nestastnaaaa

vies ja nechcem nic riesit boloby to nespravne rozhodnutie chcem len
vediet co pomaha zabudnut na vsetko a ako nazbierat sily zacat odznova..

stasiika

TREBA SI UJASNIT ZE KAZDY VZTAH KRASNE ZACINA PAR MESIACOV TO JE SUPEEER ALE TO CASOM OPADNE A KED MI JE NAOZAJ SUPER AJ PO PAR MEDIACOCH ROKOV S TYM KOHO MAM MOMENTALNE TAK NERIESIM, CO S TYM DRUHYM OBMEDZIM AK SA NEDA TAK STRETNUTIA NA MINUMUM PRIPADNE MU NAZNACIM NECH MA NEVYHLADAVA ZE TO BOL OMYL, A UJASNIT SI SAMA SEBE HODNOTY O CO MI VLASTNE ISLO A AK SI NAMYSLAM ZE MOJ TERAJSI PRIATEL JE SUPER A MAM KLAMAT SAMU SEBA A O OBJAVE TVRDIM ZE HO NECHCEM KVOLI TERAJSIEMU TAK ZABUDNUT NA KECI DO TERAZ A SKUSIT DACO NOVEHO

nestastnaaaa

wowo nemozem prave zmenit nic.A on mi povedal ze vzdy dosiahol co chcel a ze sa ma nechce vzdat lebo budeme spolu stastny.viem ze by sme boli,ale nie je to mozne...musim len zabudnut

nestastnaaaa

Monicka a co mam robit ked ho vidam den co den a vypisuje mi?Chcela som si zmenit cislo ale nemozem..:((ja viem ze to casom preboli ale ja neviem co mam robit teraz.Mam z toho riadnu depku..:((

monicka2509

chce to cas,teraz to musi preboliet,asi to inak nepojde..darmo ti budem radit,aby si myslela na nieco ine..nie ty stale budes mysliet len na neho...kamkolvek pojdes,ale casom to prejde..neboj

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zufala.....:(( - Fórum - ZDRAVIE.sk