Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj vy mate vraj ,,prirodzene výražky " na bradavkach ?

Príspevok v téme: Aj vy mate vraj ,,prirodzene výražky " na bradavkach ?
michaela..

..na bradavkach mam take male vyazky malilinke ani neze vyrazky neviem co to je aj na jednej aj na druhej to mam ..bola som s tym pri gynekologicke a ona povedala ze to je normalne to je kvoli dietatku ..no povedala som ze ked to stlacim ze mi z toho vyjde nieco biele a ona povedal ze to nemam tlacit lebo to drazdim preto z toho vychadza chcem sa opytat aj vy to mate ? ma to kazda zena?a skusali ste to tlacit ?dakujem michaela

michaela..

ale asi viem naco to je nato ze aby sa bradavky postavili tak stiahli aby babtko mohlo lepsie cez dvorec pit asi ze ? cize aj ty to mas ?no ale vyzera to ako vyrazka ze ?:)dakujem

michaela..

moniqa dakujem za odpoved mam 20dsat a vies co si vsimla ze aj moj priatel to ma:)ale ovela menej :)cize aj ty to mas ?a nejde mliecko len z dvorca?dakujem

moniqa87

pane boze, len si to nskusaj vytlacat, je ti luto, ze si este zdrava? ano, ma to kazda zena, inak by zeny nemohli kojit, takze presne ako ti povedala lekarka, mas to preto, ze si zena (teda nemaju to muzi), su to vyustenia mliecnych zliazok
kuk sem
upload.wikimedia.org

btw, kolko mas rokov?

olivka

Mám to furt jak normálne vyrážky, netlač si to lebo bradavka je celkovo citlivé miesto. Nechaj to len tak, to sa samo vstrebe a zmizne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aj vy mate vraj ,,prirodzene výražky " na bradavkach ? - Fórum - ZDRAVIE.sk