Aj vy mate vraj ,,prirodzene výražky " na bradavkach ?

Príspevok v téme: Aj vy mate vraj ,,prirodzene výražky " na bradavkach ?
michaela..

..na bradavkach mam take male vyazky malilinke ani neze vyrazky neviem co to je aj na jednej aj na druhej to mam ..bola som s tym pri gynekologicke a ona povedala ze to je normalne to je kvoli dietatku ..no povedala som ze ked to stlacim ze mi z toho vyjde nieco biele a ona povedal ze to nemam tlacit lebo to drazdim preto z toho vychadza chcem sa opytat aj vy to mate ? ma to kazda zena?a skusali ste to tlacit ?dakujem michaela

vzrusenie

no teraz ked sa pozrem tak tam niesu, ale ako som napisala mam ich iba vtedy ked som vzrusena alebo ked mi je zima...ked mi jednoducho bradavka stoji...hej hej malinke kopceky..niekde su niekde nie...
ale ved nemaj ziadne obavy ked ti lekarka povedalaze je to v poriadku...ale byt tebou si to nevytlacam

michaela..

vzrusenie a ked ich mas ,,zoztiahnute" tak nemas ? vyzera to ako keby take kopceky a mas ich tak nesumerne ze niekde hej a niekde ne ?

vzrusenie

ja to mam ked mi je zima alebo som vzrusena, ale neda sa to popisat ako vyrazka..iba ako taky malinky kopcek..ale urcite by ma nenapadlo sito vytlacat..prsia su velmi citlive a nechcem si tam vytvorit nejaku ranku tym vytlacanim