Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panenská blana

Aduliena

Kvasinky môže mať aj panna, treba to liečiť. Panenská blana je pružná a nemusel ti ju porušiť, keď ti robil stery. A takisto ti blanu mohol narušiť priateľ, keď ťa prstuje.

blanička

Bola som u gynekologa a ten mi spravil citologiu napriek tomu , že som panna, tvrdil, že aj ked som panna a priatel ma pravidelne prstuje tak môžem byť nakazena . On predo mnou mal babu. Môže to byť pravda?? Mali sme spolu aj oral. Stalo sa aj vam čo ste zatial panny niečo podobne. Bola som na gynde kôli kvasinkam. No nebolo to nič prijemne.

kaktuska

NDKC: Nevravim ze sa to niekomu na svete nemohlo stat ale keby to bolo pravidlom prichadzali by pravidelne o pannenstvo minimalne vsetky cinske gymnastky! Je to sanca tak 1 k milionu, to ta skor zrazi auto nez toto!

NDKC

áno o panenskú blanu sa dá prísť aj športe ale nieje to že trikrát si ideš zahrať volejbal..ale keď hráš čoja viem 2,3,4 roky a viac nejaký šport...A záleží aj od pevnosti a pružnosti panenskej blany...Ja sa teš toho bojím ale čo už:)

kaktuska

Tak jasne ze si mozu vsimnut ze tam nieco zavadza hlavme ked je blana pevnejsia ale ked sa pri sexe poriadne odputaju a zaoberaju sa partnerkou a "svojim vykonom" tak si to nemusia vsimnut a kedze si ani nekrvacala tak si mala blanu asi dost tenku cize o to mensia pravdepodobnost ze si to vsimol.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Panenská blana - Fórum - ZDRAVIE.sk