Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako s tym bojovat?

Príspevok v téme: ako s tym bojovat?
majkajj

ahojte..tak my sme s priatelom spolu 5 rokov,ja mam 20,on 25..pocas tohto obdobia sme spolu prekonali vela problemov..a prave nastal nejaky zlom..uz nejake obdobie sa s priatelom casto hadame,proste..neklape to..poziadal ma o pauzu,aby si mohol vsetko premysliet,tak som mu ju dala...vcera mi napisal,ze napriek tomu,ze on nadovsetko miluje mna,a citi,ze aj ja jeho (a je to pravda), ze ma pocit,ze to dalej asi nezvladneme..co mam robit? ako ho po tych vsetkych hadkach presvedcit,ze to ma zmysel,ze ked mame lasku,mame zaklad,a musime sa snazit? prosim vas,poradte mi,ja nechcem o neho prist :-(
DAKUJEM

ShaulaThalit

Helou
Viem, že po piatich rokoch spolunažívania je ťažko pochopiteľné, že vás rozdelí jedno obdobie krízy, ktoré je prekonateľné a je v každom vzťahu skôr, či neskôr.
Ale musíš si uvedomiť, že na lásku treba dvoch, aj na vzťah treba dvoch a aj na prekonanie prekážok treba dvoch. Môžeš mu povedať, že je hlúposť uvažovať nad rozchodom len preto, že si myslí, že to nezvládate takto.
Ak neuspeješ, znamenáto, že nemá záujem alebo je totálny debil.

A strašne ma vie rozčuľovať, keď čítam, akí sú ľudia. Že chcú čas na premyslenie a potom ich konečná veta znie: prepáč, ja ťa milujem, ty miluješ mňa ale nemá to zmysel...

Ľudia sa predsa rozchádzajú len pre vzájomné neporozumenie, preto, že buď jeden ľúbi viac a druhý menej a podobne. Ale nerozchádzajú sa preto, že sa boja a majú strach prekonávať krízy.

ewitkaaa

no ahoj, dnes sme boli spolu, najskor bol odmerany,ale potom soms aho spytala ci sa za nieco hneva a on ze nie a potom komunikoval normalne. aj sme sa zasmiali trochu. Dokonca bol som mnou v obchode na druhej fakulte ked som ho zavolala, predtym nikdy nechcel ist lebo s amu nechcelo. Ale ked sme sli zo skoly spolu, tak isiel isiel, povedal len ze ahoj a siel do auta:-( No pred tym sa este spytal ze preco mam taku velku tasku zo sebou a to bolo cele:-( Nemyslim si ze sa to upravuje, dnes sa chcel asi tomu vsetkemu vyhnut. Ale zajtra ideme do prace som zvedava ko bude tam:-(

majkajj

vidis ewitkaaa, myslim si,ze sa to medzi vami upravuje..teda z jeho strany..ked neodpisal,musis to akceptovat,ale to,ze sa pri tvojom bozku neuhol je dobre znamenie =)

ewitkaaa

no aj dnes sa toho stalo dost v skole bol celkom prijemny aj po skole ma pockal, ddala soom mu pusu na lice a cudujem sa ze sa neuhol. Isla som nieco vybavovat tak mi nakazal aby som s aozvala ako som dopadla. No a teraz som mu vecer pisala a ani neodpisal. Ale nic take som mu nepisala,ale mam dobru naladu.JA neviem myslim ze ani on sam asi nevie co chce

majkajj

ewitka, mozno toto je dokaz o tom, ze mu lahostajna nie si..ved naco by volal, keby mu bolo jedno kde si a co robis...

ewitkaaa

no majka ja som z toho uplne zmätna, vcera volal lebo predtym som mu pisala ze idem prec a volal ked som ebola doma. Sa pytal ze kde som, bola som si trochu zacvicit. No neviem, vies on vie, ze ho milujema nechcem ho tlacit do niecoho. Viem, ja sa bojim, ze sa este viac od seba oddialime, toho sa bojim asi najviac, ze pomaly zacne na mna zabudat. Neviem ako na neho, nech trosku ziarli,ale to neviem ako dostiahnut aby ziarlil. :-( Ja ho milujem velmi a nechcem byt otravna, ked mu to napisem. Taktiez nechcem, ked sa dame dokopy, aby to bolo zase ako predtym, ja chcem len trochu lasky a pohladenia, nic viac som od neho nikdy nechcela. A to myslim uprimne a vazne. keby toto dokazal zmenit, ze bude vaic prejavovat city, nemusi sa v nicom obmedzovat ani nic, bolo by to uplne skvele. Ale mam obavu, ze jemu na nom nezalezi. Hryziem si prsty a jazyk aby som mu nepisala a nevolala,aj ked ma to stoji velmi velmi vela sil. Asi cakal ze mu budem stale volat a vypisovat a podobne, minuly rok ked sme mali krizu som mu aj pisala aj volala. A to mu asi aj trochu liezlo an nervy. neviem co mam robit, ale kazdopadne ho chcem spät. Velmi vela pre mna znamena a je pre mna velmi dolezity. Obavam sa ze az prilis ho lubim.

majkajj

a teda vcera som mu zavolala a povedala,ze nemoze mat pravdu stale,ze nik nie je dokonaly (to,co som pisala milosovi m) a potom mu napisala ze ho milujem a dnes prezvonil,aby bolo vsetko jasne

majkajj

no ahojte vsetci..tak po poriadku
milos m - vies,som typ,ktory sa aspon nieco snazi riesit rozhovorom,prist proste na to,kde nastala chyba,a snazit sa to riesit ak sa to da-priatelovi som vcera povedala,ze robi chyby aj on,ze nik nie je dokonaly,ze nemoze mat vzdy pravdu..no,nebol nadseny,ale ani nepoprel,lebo som mu vymenovala zopar situacii,kedy sa to potvrdilo

zufalka- k tebe by som povedala tolko, na rozdiel odo mna a ewitky mas vyhodu-ste spolu,spolu byvate..my sa musime usilovat aj o to stretnutie..proste ho musis "prinutit"sa porozpravat,ale bez kriku..s krikom sa nevyriesi nic,proste pomaly... (viem,ze si o kriku nepisala nic,ale to je len taky moj postreh,ked vidim,ako sa niektorí ludia hadaju)

a ewitkaaa-no ja nevravim,aby si sa vtierala,ale niekedy je potrebne istym veciam dopomoct..moj nazor,ze pauza vztahu neprospeje,len sa ludia viac odcudzia..mala by si mu dat najavo,ze ho milujes,ze ti na nom ozaj zalezi,aj ked mu to len napr.napises sms-kou,ale bude to vidiet..proste,niekto ten krok urobit musi...a najlepsie je asi rozhovor..vsetky za a proti si povedat,
a som z vychodneho slovenska a neozyval sa..napisala som mu,ze ho milujem a ze mi na nom zalezi,a ze sme zvladli toho uz vela,a nemoze nas rozhodit obycajne hadanie sa..ze sa musime dohodnut..no a dnes prezvonil, zeby nejaky postup?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako s tym bojovat? - Fórum - ZDRAVIE.sk