ako s tym bojovat?

Príspevok v téme: ako s tym bojovat?
majkajj

ahojte..tak my sme s priatelom spolu 5 rokov,ja mam 20,on 25..pocas tohto obdobia sme spolu prekonali vela problemov..a prave nastal nejaky zlom..uz nejake obdobie sa s priatelom casto hadame,proste..neklape to..poziadal ma o pauzu,aby si mohol vsetko premysliet,tak som mu ju dala...vcera mi napisal,ze napriek tomu,ze on nadovsetko miluje mna,a citi,ze aj ja jeho (a je to pravda), ze ma pocit,ze to dalej asi nezvladneme..co mam robit? ako ho po tych vsetkych hadkach presvedcit,ze to ma zmysel,ze ked mame lasku,mame zaklad,a musime sa snazit? prosim vas,poradte mi,ja nechcem o neho prist :-(
DAKUJEM

majkajj

ewitkaaa dakujem za napisanie,jasne,ze mozme popisat...vies,ja tiez ked sa ho opytam pri hadke,ci ma miluje,ta tiez niekedy nevie,a teraz napise ze ano..ako maly...ako ste vy dlho spolu? a kolko mate rokov?

ewitkaaa

mozme si apson popisat, ak chces, ja nemam ani kamosky s ktorymi by som bola a som stale sama, takze je mi dost tazko

ewitkaaa

ahoj, ja som na tom podobne. Mne povedal v piatok, ze chce pauzu a nechat si to vsetko rpemysliet, prejst hlavou, ze ho to uz nebavi a podobne. Noz do srdca mi vrazil. Tebe apson povedal, ze ta miluje, ja si myslim, ze to date dokopy, ten moj mi to nepovedal a keby sa ho to spytam vem aka by bola odpoved, ze asi ani sam nevie, ja neviem. On ani city nevie davat najavo, takze som na tom rovnako ako ty.