nechránený pohlavný styk

mimusicka

tak je ten prispevok napisany akoby si otehotniet nechcela,neviem preco sa nevyjadris presne..ale toto forum je plne takychto hlupych tem

efrtr

pouvajte ena absolutne nemusi otehotniet na prvy sup ked sa donej partner vystriekaa nebudte naivne to by tolko deciek tu behalo ze az..otehotnenie nei vzdy le tak aj ked me sa tak zadarilo a prvy krat ale ked chcem teraz druhe tak uz vyse pol roka nic je to skor o ststi kd to vide na prvy sup..tak sa prebudte ne kazda sme rovnaka!v kazdom cykle je sanca otehotniet len 20 percen a to teda vela neni

mandara

tak bud rada, lebo je dost velka pravdepodobnost ze budes mamina,...tak 50 na 50...mas aspon uuplne pravidelny cyklus??

natalia69

mimusicka...... tak ked je to trápne tak načo to čítaš??? a nikto ťa neprosil aby si mi to písala...ok?? a vieš, že keby som bola v tom, tak som tá najšťastnejšia žena na svete...takže tak....

mimusicka

preco sa to pytas nas ci mozes byt tehotna,my do teba nevidime,kazda druha tema na tomto fore je takato,uz mam toho dost je to normalne trapne take veci vypisovat ved chod do lekarne alebo na gyndu a presvec sa..ci co si chcela pocut,ze nie nie si lebo si mala neplodne dni?a normalne ti to prajem aby si bola,znie to vypocitavo,ale aspon po takej skusenosti dospejes.

natalia69

kraaska...... to naozaj 6ty den po menštruácii? to sú neplodné dni ešte..nie??? a mala si po tom nechránenom styku...nejaké divné príznaky? napr. den po tom...nejaký výtok hustý...taký divný? bo ja ho teraz mám..a neviem z čoho to môže byť

lenuliatko

jaja mozes z kvapociek lasky.naco tofrasa to robite bez ochrany ked nechcete byt tehotne?co ste zvieratka ze ked ste nadrzane neviete co robite?