Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vichy make up

krisha

no tak ja fakt neviem, aky si mam kupit a asi by som potrebovala aj puder, ked sa neskor lesknem. A nechcem vyhadzovat prachy za nieco, co by som nepouzivala, preto si chcem vybrat dobre

mirka 23

Nemal by uškodiť, uškodiť ti môže Vichy. Make up naopak aj ochráni pleť pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi (zima, špina, exhaláty v meste...)

cicicicici

a mam taku normalnu plet,,,ako je mastnejsia,,ale nemam ako problematicku,,,terra no a by som chcela vediet neuskodi ten make up mojej pleti???

cicicicici

tak skusila som vzorku,,ale nebol to dermablend,,bol to vichy ale neviem uz ktory..bol v poho...ale akurat som si kupila od loreal nejaky co vydrzi 16 hodin...je super...ale urcite ked sa minie skusim ten vichy dermablend

terra

No ja mam 27 a pouzivam len Dermablend, neviem si ho vynachvalit. Presvitaju mi zilky na hornom viecku a mam farebne nezjednotenu plet. Nemam moc vrasky, takze potom vyzeram ako "vyretusovana". Ale tak zdravo. Niektori ludia sa stazuju ze je moc husty a moc kryje, ze je ako vapno. Kuzlo je v tom aky odtien si vyberiete, ja mam 25, v lete 35 a ake mnozstvo si apliujete (staci malinko na prekrytie).

krisha

ak si z Ba, tak v Auparku je obcas taka mila kocka s touto kozmetikou a ona ti uz poradi a ty vyskusas:-) Ja zatial skusam a uvidim pre aky sa rozhodnem

krisha

ja som si len prisla kupit vodu na odlicovanie z Biodermi a odchadzala som s plnou taskou vzoriek vod, make-upov, kremov,emulzii:-))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vichy make up - Fórum - ZDRAVIE.sk