Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

STROJCEK CENA

feri1234

cassiee, teba niekto nutil na strojcek? Ja som sa nutil akurat sam seba, ostatni nechceli aby som siel :o)

To tam mas asi 'spacers' take zeliezka, ktore ti tam spravia miesto aby sa ti tam potom dvojky mohli posunut, to by ti mala dat castom dole a budes mat iba ten priesvitny strojcek. Ja zachvilu dostanem svoje "zeleza" do ust tak sa "tesim" :o) ale musim to absolvovat inac sa budem do konca zivota usmievat jak dement :-D

cassiee

feri1231 aj drotik je kovovy ale myslela som niečo iné. Je to medzi dvojkami a trojkami a vraj mi to má spraviť nejaky priestor či čoo. Inak velmi lutujem že som sa dala donutiť na strojček:( už nikdy nebudem mať zuby ako predtym..

feri1234

cassiee, to ti tam dal asi drotik klasicky ocelovy na keramicky strojcek :) ono ten strojcek nikdy nebude cely nevidetelny iba zamky su "biele" ci priesvitne no ten drotik je kovovy, niekde ho este maskuju takou bielou foliou :) asi to ti nespravil ;) skoda penazi nie?

cassiee

Jaja ja som platila dvojnasobok ceny železného. Bolo to 8000Sk za horný + odtlačky+ kontroly. No proste je to už isto viac sko 10 000. Ale poradím ti povypytuj sa zubara poriadne na ten strojček,pretože ja som si dala keramicky celá šťastná že ho nebude vidno a keď som ho už mala zubár mi dal do úst takú železnú vec:( je to fakt otrasne lebo strojček nevidno,iba tu vec. čiže hlavne že mám keramický,aby ho nebolo vidno a on mi dam trepne tú železnú sprostosť:( wrr angry

feri1234

Pozri ak mas nad 18, tak si to hradis v plnej miere a rataj za zelezny strojcek od 5-10 tis zelezny s nasadenim. Do toho musis ratat ostatne poplatky, rontgen odtlacky....keramicky zhruba od 8-12 ale neviem ti to povedat kedze niesom tvoj zubar :-D Z toho poistovne ludom pod 18 hradia cca. 40%

Tak si zbehni za zubarom a on ti vsetko povie.

feri1234

Vsetko je to rozne, kazdy lekar ti povie inac. Skus sa opytat priamo tych kam chces ist. Niektori maju aj cenniky vyvesene pred dverami. Spravidla rataj tak 30-40% naviac oproti cene klasickeho oceloveho.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

STROJCEK CENA - Fórum - ZDRAVIE.sk