pls poradte,

Príspevok v téme: pls poradte,
kissinka

este som panna,,a minule som sa skoro vyspala s jednym chalanom ktory ma velmi pritahuje a chcem to s nim,,,snazil sa vojst do mna ale kedze je velmi obdareny tak mu to neislo,,ja som mu nepovedala ze som s nikym nespala a teraz to lutujem,,ako mu mam povedat ze som s nikym nespala aby som nevyzerala ako uplny idiot ze preco som mu to nepovedala...??(podotykam ze som ale ani nenaznacila ze som mala niekoho predtym)

sida

Práve naopak, aspoň bude vedieť v čom bol problém......môžte to napraviť....veď aj on si môže myslieť, že bol na vine on...buďte k sebe úprimný od prvej chvíle, pekne si to vysvetlite. Ja som prišla o panenstvo na 22. Vôbec sa za to nehanbín a som šťastná.

kissinka

sida:dakujem,,,,zlata si:))..HEH,,lenze to je trosku zlozitejsia situacia a tu by to bolo na dlhsie ale dakujem:))poviem mu to:)

sida

Ak to chceš, tak OK. Normálne mu to povedz, že si panna. Uvidíš, on to pochopí, bude k tebe oveľa pozornejší, jemnejší a myslím, že si ťa bude aj vážiť. Každý chlap v skutočnosti túži mať pannu. Ak sa ťa bude pýtať, prečo si mu to nepovedala, povedz že si sa trošku hanbila.....v tej chvíli určite budeš vedieť čo odpovedať, veď polovica žien to musela - chcela povedať a naši chlapi to tiež pochopili.

kissinka

myslis???nechcem aby to vyzeralo ze som to minule chcela nejak zatajit alebo tak:)))...A myslite si ze sa potesi alebo to zoberie skor negativne???

akinom007

ja v tom nevidim ziaden problem, normalne otvorene by som mu vsetko povedala , ze si to este nerobila aze minule to mozno neslo preto...len si sa hambila ot povedat alebo tak nejak.

kissinka

sida:ale ja to proste s nim chcem,,a minule ked sme bili spolu tak bol uplne mily a tak(aj ked som s nim nespala),,nie je to taky debil,,,lenze ja stale neviem ako mu to mam povedat,,,lebo mu to poviem,,a on sa ma spyta ze preco som mu to minule nepovedala a ja neviem co mu na to mam povedat,,,a bojim sa ze budem v jeho ociach ako hlupana ktora mu to nepovedala vtedy

sida

Ak spolu nechodíte, zak sa s ním nevyspi. Potom by si to ľutovala. Veď určite nechceš, aby tvoja prvá skúsenosť bola....po sexe sa oblečie, odíde od teba a viac sa neozve.........To znamená, že sa vôbec nepoznáte, skúste najprv to.........a chlapy sú hrdí ak majú pannu, určite sa nezosmiešniš a bude si ťa skôr vážiť.