pls poradte,

Príspevok v téme: pls poradte,
kissinka

este som panna,,a minule som sa skoro vyspala s jednym chalanom ktory ma velmi pritahuje a chcem to s nim,,,snazil sa vojst do mna ale kedze je velmi obdareny tak mu to neislo,,ja som mu nepovedala ze som s nikym nespala a teraz to lutujem,,ako mu mam povedat ze som s nikym nespala aby som nevyzerala ako uplny idiot ze preco som mu to nepovedala...??(podotykam ze som ale ani nenaznacila ze som mala niekoho predtym)

kissinka

EHM,,,lenze mi spolu nechodime,,je to len o pritahovani,,a aon si asi mysli ze som uz s niekym spala lebo som mu to vtedy nepovedala:(

natalia69

ahoj,aj ja som prežila takú skúsenosť... ked som sa chcela vyspať s priatelom, tak nám to nešlo...vôbec..snažil sa ako len mohol ale stále nič...a tak to trvalo niekolko týždnov..už som sa bála, že je problém vo mne...ale nakoniec som to zobrala do svojich rúk...bola som uvelnená a nakoniec to vyšlo...a bolo to krásne... aj ked to bolo po prvý krát...a vôbec sa neboj....kludne mu povedz, že si ešte panna...a chceš aby to bolo na prvý krát ako v rozprávke...že chceš aby to bolo krásne, aby bol nežný a taká romantika....a uvidíš že to vyjde a bude to ok...