problémi v manželstve

Príspevok v téme: problémi v manželstve
VILBALD

som invalidný dôchodca mal som psa 9.rokou musel som ho daľ utratiľ pre chorobunato som si zadovážil nového s manželkinym súhlasom boli sme prenho spolu kedže som stále doma tak pes ma vytiahne zdomu doteraz bolo skoro všetko vporiadku ale akonáhle poviem niečo zlé na syna tak je zle už sme pohádaný a nebavýme sa spolu 6mesiacou som chodil zo psom von len ja ale nedávno som si zlomil dost škaredo hohu takže sa psovi nemôžem natolko venovat a to je največší problém už chce psa dat do útulku,ale ja stým nesúhlasím dala mi podmienku bud pes alebo ona neviem čo mám robit poradí mi niekto naše manželstvo už nieje také ako bolo už mi hrozila aj rozvodom

luciferka

to nie je len o venceni, mozno toho ma fakt vela, ale respektovat sa musite navzajom. Skus jej co najviac pomahat, a rozpravat sa s nou. o vsetkom, skus jej zaplatit nejaky oddychovy pobyt, mozno len potrebnujwete byt na chvilu od seba...

jajka001_

mal by si respektovat aj manzelkine zelania asi ma toho dost,praca, domacnost a starostlivost o teba. kup si macku tu netreba vencit