Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mravčenie v končatinach

adina

ahojte aj ja mam neznesitelne mravcenie vchrbtici aj bolestami niekedy pocitujem aj ako by mi isli nervy povyskakovat z hrudnika a vtedy ako by my vynachaval tep je to normalne ja si uz myslim ze som cvok

katty081

mozno mas nedostatok vitaminu B5, t.j. panthenol, lebo v pribalovom letaciku je napisane že nedostatok panthenolu moze zapricinit mravencenie v nohach

To uvadzam iba ako moznu pricinu tvojich tazkosti

RNG

mravcenie je alebo zo zlej cirkulacie alebo z nedostatocneho lymfatickeho toku.
Na cirkulaciu odporucam pouzivat lecitin na cistenie ciev od usadenych tukov a tukovobielkovinnych latok(=cholesteroly), dostatok antioxidantov a samozrejme pohyb, cvicit kazde 2 hodiny trochu(5 minut) na rozprudenie krvi a posun lymfy, ktora sa posunije len pri pohybe svalov.

evelina

Skús niečo robiť s tou chrbticou. Ja som mala problémy s chrbticou tiež skoro, Dr. mi povedala, že som mladá, že mám sedavé zamestnanie a že každého bolí chrbtica. Keď som išla o 10 - 15 rokov neskôr, už povedala, že kde som bola doteraz, že sa s tým nedá nič robiť. Takže to nezanedbávaj, cvič, plávaj a pod.

katikaaa

no moze to byt od chrbtice lebo mam dost vyraznu skoliozu.. bola som s tym aj u doktorky asi pred rokom ale sa tam tak divne na mna divali ze taka mlada a ako mi to moze trpnut a ze si to len nahovaram...mam len 22 tak uz neviem ale asi skusim nejake cviky na chrbticu..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mravčenie v končatinach - Fórum - ZDRAVIE.sk