Co obnasa modeling v ELITE?

klára 22

Kvietoček byť tvojimi rodičmi tak by som si najprv dobre prešla všetky informácie ktoré sa týkajú mod.ag.ELITE,zrejme si ešte mladá a neskúsená,ale o tejto agentúre som počula hoooodne zlých vecí!!!!!!!! dobre si to rozmysli,a obnáša to sex,drogy,alkohol a pod..proste každá modelka tým asi raz musí prejsť...

nikaaaaaaaa

prides tam nafotia ti polaroidy ... potom fototesty a zacnu ta ponukat roznym zahranicnym agenturam na zaciatok najviac do azie... ak si ta niekto vyberie pojdes do tej krajiny tak na 2 mesiace ... a tam budes chodit stale na kastingy a fotit a tak

kikuus

to ja newiem ale myslim ze aj ty do toho budes musiet cosi investovat a ja newiem ide o to ci pre teba najdu robotu ci si ta niekto vyberie..chapes oni su len agentura sprostredkuvaju modelky pre inych

kikuus

nie je to take jenoduche ze ty sa rozhodnes a mas...musis splnat vsetky prisne kriteria hllavne vysku musis mat nafotene profesionalne fotky a potom si ta mozu vybrat ale nemusia a potom uz len cakas ci budu mat pre teba nejaku rodinu proste nie je to o tom ze hned zarobis ako napr na brigade