Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gastroenterologické vyšetrenie - mám mať strach?

dome1992

ja mam ties ist na gastro visetrenie bojim sa ale ket to musi ist tak pojdem lepsie ist hnet nes to tak zanechat tak potom este horsie chorobi sa mozu urobit ket tak zanechame

hhhh

bibi dakujem Ti aj za podporu ja som nazoru ze ked to ma pomoct a ina moznost neni...nech, lepsie ako nieco zanedbat a potom si trieskat hlavu o stenu...i ked strach budem mat hrozny ale ved mozno ani nebude potrebne...dufam...
lioness_01 povzbudzujuce:DDD

lioness_01

no tak napríklad ja nemám s gynekologickým vyšetrením vôbec problém ... ale na kolono by som išla iba v skutočne veľmi vážnom stave :D brrrrr...až ma striasa...

bibi123

hhhh-netusim teda, co by to mohlo byt, pomoze Ti asi az doktor na gastre... ludia maju pred tymto vysetrenim predsudky, koluju famy, ze je to strane, ale neboj sa, ked som to zvladla ja, co sa hanbi chodit aj ku gynekologicke, tak Ty to zvladnes urcite:O)))

hhhh

mliecne vyrobky doobeda nejedavam...po mlieku mi nikdy spatne nebolo ale od jogurtov ano ale to uz davno nejedavam...na ranajky zvyknem uplne suche, suchy keks alebo tak cierny chlieb s maslom alebo nic...rozmyslala som nad potravinovou ale nenasla som nic co by malo nejaky suvis ze vzdy po tom uziti by mi bolo zle...to kolono ma moc nepotesilo...a uprimne...radsej ked tak nech mi ho spravia hned ako keby som mala dva tyzdne dopredu stresovat:o)..co uz ved nebudem jedina...dik

bibi123

hhhh-mozes mat aj potravinovu alergiu-nemas to napr. po poziti mlieka, mliecnych vyrobkov? Myslim si, ze kvoli tomu vrzganiu Ti budu robit asi kolono, ale vobec sa toho neboj! Zalezi od doktora, pre mna je to prijatelnejsie vysetrenie ako to gynekologicke:O))) dokonca sa vravi, ze gastroskopia je ovela horsia ako kolono, takze nie je to to najhorsie;O)))

hhhh

bibi vdaka, mylsim ze az vazne to nie je, ide o to ze velmi casto mi byva zle od criev, "vrzga" mi v nich, potom ma prezene...skoro vzdy doobeda. stres nemam a preto neviem comu to mozem pripisovat. budem vychadzat teda z toho vdaka, len som potrebovala vediet ci je to mozne...

bibi123

hhhh-neviem, aky je ten Tvoj problem s travenim.. Ak je to nieco vazne, tak Ti budu robit kolonoskopiu-vtedy by Ti povedali, ze mas prist precisteny, den predtym nejest a poucili by Ta, ze po naladovke si ako vygumovany, takze by si musel prist aj s dozorom... ak by sa jednalo o nieco menej vazne, tak ti zoberu krv a podla mna by si dostal aj prst do zadku(zisti farbu, konzistenciu, ci tam nemas krv), lebo lekar nie je kuzelnik, aby Ti z oci vedel vycitat ochorenie:O))) a z prehmatania brucha by vela nezistil... musis vychadzat z toho, co Ti povedali pri objednavani...

hhhh

lioness_01 velmi dakujem...zajtra este len idem zavolat takze ked povie nalacno asi to znamena ze bude robit aj taketo...hadam prezijem vdaka

lioness_01

hhh, je možné, že ti urobia hneď gastroskopiu, ale samozrejme, gastroskopia je dobrovoľné vyšetrenie, lekár ťa nemôže prinútiť... ja som bola tento týždeň u gastroenterologa , tiež na prvom vyšetrení a hneď mi robil gastroskopiu...

ak ti sestrička pri objednávaní na termín povedala, že máš prísť na lačno, tak ti ju budú robiť...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.